Eu si fetitele mele dragi !!!

Creat de ves.lucian, Ianuarie 14, 2012, 08:46:31 PM

« precedentul - următorul »

cazacu marius

Citat din: ves.lucian din Ianuarie 12, 2013, 05:05:34 PM
4 MER-uri asteapta montajul !!! saptamana viitoare !!!
salut nea Luci ! de unde i-ai luat si cat este bucata?
macin-Tulcea

ves.lucian

de la Batranul !!! fund, 5 corpuri de 155 mm de inalte , podisor , capac la 100 de lei !!! mai cumperi holtzsuruburi , sita AV , tabla si asa mai departe !!!   :hi: :nod: :razz: =D> :-c
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

roi_ag

Citat din: ves.lucian din Ianuarie 12, 2013, 05:19:55 PM
un suport de flori !!! am vrut sa-l duc ieri la fier vechi , dar nu m-am indurat !!! la vara il veti vedea in toata splendoarea lui !!! cu ambele brate pe care poate le prelungesc putin si la care cred ca voi pune alte ghivece !!!
Credeam ca vrei sa pui stupii in suport  :rotfl:  Cam putin rod ai in pomi   :nod:       :hi:

ves.lucian

  Lucica , tizule drag , mai vorbim la vara !!! si anul trecut cand am vazut cate flori am in peri , am zis ca va trebui sa raresc serios perele !!!
  pe cand am numarat ce pere mi-au ramas dupa brumele ce le-am avut , as mai fi pus pere in perii mei !!!  :rotfl: :nod: :hi: =D> :-c :yes:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

niculita

Frumoase postari.Felicitari si spor la treaba in continuare Eu abia am terminat de incheaiat 520 derame din cele 1000 pe care le voi da la schimb pe familii de albine..:bravo: :bravo: :bzz: :bzz: :bzz:

plindemiere

foarte frumoase pozele, mult succes in continuare   :bravo:

ves.lucian

 un alt rasarit de soare !!! in aceeasi locatie !!!   :hi: :nod: :razz: =D> :-c
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

doinel

Felicitari Lucian (sper sa-mi dai voie sa-ti spun asa). Romikele stiu ca este greu sa fi moderator si te felicit pentru ce faci,dar vezi ce bine ne intelegm cand nu ne ascundem?  STUPARII ADEVARATI SUNT OAMENI DEOSEBITI.    =D> =D> =D> :bzz:                                                                             http://doinel.sunphoto.ro

romikele

Nu ma provoca sa comentez  :)
Unii au ceva de spus si nu sunt lasati, avand dreptul la intimitate, macar pe o perioada.
Eu ca administrator si detinator al domeniului am tot interesul sa nu accept ca persoane carora am posibilitatea sa le verific identitatea sa fie denigrate total gratuit.
Stiu cine are clona si cine se ascunde, din motive personale - dar nu e cazul lui edy.
Poate ca acum veti fi fericiti ca ati reusit sa-l faceti sa renunte a mai posta.
Am primit un mesaj pe care n-am dreptul sa-l fac public, chiar si din acesta se vede ca el va respecta, chiar de nu meritati...

doinel

Sunt constient de munca pe care o duci cu noi.  ^:)^ ^:)^ ^:)^ Nici nu-mi pot permite sa jignesc pe cineva,chiar imi pare rau de Edy.Dar pe mine experienta m-a invatat ca ROMANUL nu ai nici o sansa sa-l schimbi. :thanks: :mad:

romikele

Nu e o nenorocire... mergem inainte! :hi:

doinel

Corect.Cel mai frumos este.... respectul. :bzz: :hi:

ves.lucian

Citat din: doinel din Ianuarie 13, 2013, 07:31:57 PM
Felicitari Lucian (sper sa-mi dai voie sa-ti spun asa). Romikele stiu ca este greu sa fi moderator si te felicit pentru ce faci,dar vezi ce bine ne intelegm cand nu ne ascundem?  STUPARII ADEVARATI SUNT OAMENI DEOSEBITI.    =D> =D> =D> :bzz:                                                                             http://doinel.sunphoto.ro

  ma bucur ca-mi spui asa !!!  chiar ma suparam daca imi spuneai altfel !!!   :rotfl: :nod: :hi: =D> :-c : sampanie:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

doinel

Multumesc. Si acum o intrebare : Ai in stupina albina galbena banateana? Am eu o pasiune pentru albina galbena. Eu am avut la inceput, dar in timp s-a corcit.Apare si acum in unele famili dar putina. :thanks:

ves.lucian

  am cumparat anul trecut 5 roi de la Slatina de Mures !!! undeva pe langa Varadia , Savarsin !!! sunt galbene si cred ca despre ele vorbesti !!!
  sa le vad la anul ce pot sa faca galbanutele astea si mai vorbim !!!    :razz: :nod: =D> :-c : sampanie:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!