Fonduri....

Creat de dragos2006, Noiembrie 27, 2007, 02:30:44 AM

« precedentul - următorul »

D006

Ce noutati mai aveti legat de fondurile care se tot aude peste tot ca s-ar acorda agriculturii in general si ..apiculturii in special.

D006

Trebuia pe 15 octombrie sa apara ghidul solicitantului iar pe 22 sa se depuna proiectele insa nimic.Au organizat sedinte ca se da drumul la finantari dar  concret nimic.
Cei din minister mi-au comunicat ca este in lucru planul  national de dezvoltare rurala.

D006

Citat din: appislavTrebuia pe 15 octombrie sa apara ghidul solicitantului iar pe 22 sa se depuna proiectele insa nimic.Au organizat sedinte ca se da drumul la finantari dar  concret nimic.
Cei din minister mi-au comunicat ca este in lucru planul  national de dezvoltare rurala.
Sa tinem legatura si cum apare ceva ...sa ne anuntam reciproc...Am gasit ceva firme care realizeaza proiecte pt finantari...am luat legatura cu ei si momentan asteptam..

D006

se pare ca vin ceva bani dar la primavara se zice ca dupa 15 martie, dar nui ceva sigur

D006

In legatura cu subventiile ce acorda semnalez un articol interesant si care poate fi citit la urmatorul link
http://www.telegrafonline.ro/1206396000 ... ropei.html