Stadiul platii subventiei

Creat de alt stupar, Noiembrie 19, 2007, 11:15:21 PM

« precedentul - următorul »

alt stupar

Haideti sa ne tinem la curent reciproc cum sta APIA cu platile pe 2007

D006

..eu abia zilele astea am dat mierea pt subventie...

alt stupar

Eu am depus dosarul la mijlocul lunii septembrie dar nu sper sa vad banii inainte de sarbatori...
   Si asta, desi Directiva C.E. le da max. 60 de zile pt a vira banii in cont...

D006

..cui ai dat mierea...
Eu la Baicoi..la dl Dobre T. ...Mi-a trimis masina acasa si totul ok...

alt stupar

Noi (suntem 3 care cautam beneficiar in grup) la ApisProd Blaj. Sunt oameni de cuvant, lucram de cativa ani cu ei.

D006

Citat din: bio..cui ai dat mierea...
Eu la Baicoi..la dl Dobre T. ...Mi-a trimis masina acasa si totul ok...
Si-a trimis ala masina dupa mierea ta la 150 si mai bine de km? La unu care sta toata ziua in fata calc?
Da ce zic eu ca sunt 200 de km cred din Fetesti pana in Baicoi.
Las-o ca macane, vorba aluia cu pescari si vanatori?

D006

Aline cu faza asta ai luat-o, in bot....pt tine nu ar venii..dar pt mine la orice ora din zi sau noapte...
  Si inca ceva barbate-care le stii pe toate...marinarii sunt uniti..,Daca lucrai pe'' Polar 5 ''cu dl Dobre sigur venea si la tine--cu toate ca stilul tau l-ar fi deranjat--nu ai fi rezistat mult pe vapor ...De cind il cunosti pe dl Dobre Traian?...eu il stiu de ...o viata..pot spune...
  Daca ai miere de dat..dar sa ai macar 1-2 tone pot vorbii ..si vine si la tine..in Oltenia...sau i-ti dau tel lui, ca vad ca esti pregatit...

bee_lover

mi-a placut faza asta...vad ca si carcotasii o mai iau in bot... :wink:

D006

..daca ii mai spun si pretul ...cade pe spate...

Zip2006

Si la mine la Roman tot asa vine Dobre in fiecare an am dat mierea de acasa si sint 700 km dus intors ,asa ca miere sa am un telefon si mi-a luat-o .

D006

Citat din: Zip2006Si la mine la Roman tot asa vine Dobre in fiecare an am dat mierea de acasa si sint 700 km dus intors ,asa ca miere sa am un telefon si mi-a luat-o .
Acum ce mai spui Aline?... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
 
    Si inca o mica intrebare...Cunosti bine ''fenomenul apicol''?..

D006

ce preturi actuale stiti ca practica Dobre,ACA si altii care achizitioneaza miere? in cat timp da banii Dobre? pentru ce cantitate trimite masina? cine-l cunoaste pe Dobre sa-l invite sa scrie pe forum. cred ca astfel se va pune o piedica ACA.

D006

...tel dl. Dobre Traian..o744/588939..

pngflorin

Din cate m-ia spus un prieten de la care cumpara " Dobre si fii", da 20% pe loc si diferenta in doua luni direct in cont.

D006

..acum in cel mult 2 saptamini..pina ies analizele..