targ

Creat de prisecarul, Iulie 11, 2010, 05:22:04 PM

« precedentul - următorul »

prisecarul

Citat din: nicu68 din Septembrie 05, 2010, 11:39:13 AM
acum am vazut pozele,multumim lui Prisacaru,dar o poza cu tine parca nu am vazut :hi: :hi: :hi:
pai dac eu fotografiam, cum sa apar?
voi lua o poza din alta parte si o voi posta!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

nicu68

pai puneai si tu pe cineva sa iti faca o poza cu mari apicultori ai forumului

prisecarul

da nicusor, asa ar fi fost normal, dar pierdeam momente importante!
totusi, prin copy, voi pune o poza!
CI, vezi ca am copiat de la voi!
anunta-l  pe marele SEF!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

prisecarul

Mihai, stiam eu ca nu ma lasi pe mana "dusmanilor"!
PS imi pare rau ca nu am avut posibilitatea sa ne intalnim la Bucuresti!
poate la 1 decembrie!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

gheco

A fost frumos
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

gheco

Diploma
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

prisecarul

singura diploma din viata lui!
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

bucovineanu

Citat din: gheco din Septembrie 05, 2010, 06:07:12 PM
Diploma
Precis a luat-o pe pile, c-asa-i in ziua de azi. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

orbanstefan64


orbanstefan64

oare cite kile de miere o costat zecele ala? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

janese

ba....sa stitzi ca eram singurul din targ...calificat shi cu dovada!!!!!!....pai ashtia in loc sa discute de viitorul apiculturii...ei au venit...ba sa-mi faca mie coshciug...ba diploma mea.......ba sa-l fotografieze pe prisecaru cu barta cat butoiu(bine ca e unu mai burtos ca mine!)...ba, sa-i mance mierea lu ioan puiu...asta din urma...saracu...a facut shi el trei borcanele de miere tot anu shi i le-au mancat forumishtii pe toate trei...vezi doamne...,,au degustat"!!!!!...lu gica cel putzin...nu i s-a mai intors nici macar borcanu gol!!!...cred ca dragos l-a shutit...ca sa mai faca retzeta aia miraculoasa...shi nu mai avea borcane!!!