targ

Creat de prisecarul, Iulie 11, 2010, 05:22:04 PM

« precedentul - următorul »

D006

  Atunci sa aduc si eu o  pastrama.

gheco

Citat din: dragos2006 din August 03, 2010, 03:31:50 PM
  Atunci sa aduc si eu o  pastrama.

Propunere acceptata consider in unanimitate de catre participanti.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

maximus



     nu stiu daca voi fi si eu, sper ca da. sigur va veni insa un prieten de-al meu cu editia a 2 a a Renasterii :) :hi:

antiopa din ardeal

Citat din: maximus din August 03, 2010, 06:55:42 PM


     nu stiu daca voi fi si eu, sper ca da. sigur va veni insa un prieten de-al meu cu editia a 2 a a Renasterii :) :hi:
Am si eu o rugaminte dar cred ca este tarziu. Totusi daca se poate editia a 2-a sa fie scrisa cu litere mai mari pentru ca prima editie datorita literelor mici este greu lizibila chiar si cu ochelari.

viorel55

Citat din: dragos2006 din August 03, 2010, 03:31:50 PM
  Atunci sa aduc si eu o  pastrama.
Aduc si eu o tuica?

gheco

Citat din: viorel55 din August 05, 2010, 05:56:23 PM
Citat din: dragos2006 din August 03, 2010, 03:31:50 PM
  Atunci sa aduc si eu o  pastrama.
Aduc si eu o tuica?

Semne bune. Se intareste echipa. Cm sa nu mearga? Creste apetitul pentru pastrama.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

gheco

Nu vad replica "Batranului". Cineva m-a asemanat cu dansul si as vrea sa vad daca este o asemanare. Sper sa ne cunoastem.
Numai bine.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

Bătrânul

#22
Si la  mine a adus Dragos cirnati!  Ciini mei nu au vrut sa-l manince nici daca i-am batut.  :rotfl: :rotfl: Problema este alta  -  Nu ne potrivim  IN CREIER. :nod:   

D006

Citat din: Batrinul din August 12, 2010, 08:59:56 PM
Si la  mine a adus Dragos cirnati!  Ciini mei nu au vrut sa-l manince nici daca i-am batut.  :rotfl: :rotfl: Problema este alta  -  Nu ne potrivim  IN CREIER. :nod:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dar pisicile de pe strada?

D006

Citat din: romikele din August 18, 2010, 03:49:01 PM
Voi fi prezent!
Ca să nu ratez întâlnirea, îmi iau concediu, mai ales că am pe 3 sept. și programare la German Dent.
Foarte temptant.
Mai ales ca e sarbatoare si nu se munceste aici.

D006

  Pentru cei interesati in colectarea polenului un mesaj de la Pandrea Cristian :

In data de 3 septembrie 2010, am de mers de la Cluj spre Bucuresti.
   Daca cineva doreste placi active sau gratare pt colectoarele de polen la PRET DE PRODUCATOR...puteti sa-mi dati comenzile pe [email protected] sau la tel 0745 30 30 49 sau 0765 25 25 85.
   In 3 sept, merg pe Valea Prahovei si ma intorc pe Valea Oltului urmatoarea saptamana.




__._,_.___

viorel55

Gheco,ce se mai aude cu targul ?...

proapi

Detalii cu privire la targul de miere si seminarii sunt si vor mai aparea pe www.icdapicultura.ro

viorel55

Pe www.icdapicultura este dat program numai pentru ziua de vineri 3-09-2010.
Pentru 4 si 5 sept. nu se organizeaza nimic.......este program...de voie ?
Vinerea cei mai multi din noi sunt la serviciu.........sau nu intereseaza numarul de participanti?

D006

  Eu  nu pot deschide documentul , imi puteti spune si mie la ce ora incepe vineri sesiunea de comunicari ?