catre admin

Creat de sfantul spiridon, Februarie 07, 2010, 10:53:45 PM

« precedentul - următorul »

cetin

Si mai cred ca Romikele trebuie sa revina pe forum cu drepruri depline.El e "tata lui". Aluat o decizie la suparare si daca nu revine asupra ei forumul nu va mai fi acelasi. La fel e si Dragos. A facut mult pentru forum nu numai prin nr postarilor ci si prin continutul lor. Participatia lor cred ca e de 50-50% insa in sectoare diferite de activitate. Daca nu revin amandoi forumul va scadea treptat in activitate si interes. Nu vreau sa minimalizez activitatea celorlalti  membri dar trebuie sa fim de acord ca fiecare are talentele lui, altfel am fi toti presedinti de tara sau prim ministri.(comparatia e cam proasta in contextul actual, dar alta nu mi-a venit)

cetin

Citat din: pharaonu75 din Octombrie 07, 2010, 04:25:27 PM
pt. cetin!
Intentia este frumoasa, multumim ca ni te-ai alaturat!
Problema s-a rezolvat, dragos a revenit, romikele a ramas, si forumul isi continua activitatea linistit (pentru cat mai mult timp, ...sper...)
am postat inainte de a vedea mesajul tau. oricum ce am scris ramane valabil

D006

Citat din: FlorinI din Octombrie 07, 2010, 04:26:38 PM
inca mai cautati admini?
eu propun pe crombra, ca si asta stie cat pamantul, dar e cam scump la vorba
in plus e un tip temperat si impaciuitor

poate ca daca e moderator, mai stoarcem cata ceva de la el
O alegere chiar perfecta.  :hi:

pharaonu75

Ar fi de acord? Are timp disponibil?
Cunostine are cat Casa Poporului, de asta m-am convins!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

sfantul spiridon

o propunere
andrei nastase
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

No time.
No desire.
Si ar mai fi si un magnet mai mare ca acuma de controverse.

ioanardelean55


   Daca nu te-ar durea ai juca cu cartile pe fata nu te-ai ascunde ,asa ca nu vad cine si dece sa tina cont de prounerea ta . :yellowcard:

ioanardelean55


Pe mine unu nu ci dimpotriva , nu sint omul perfect si nici ideile mele nu sint totdeauna din cele mai bune ce nu pot trece cu vederea sint lucrurile spuse fara temei , nu cred ca ti-am comentat vreo postare ,dece ? pentru-ca mi s-au parut bune si de folos . Iar daca tu ai motive intemeiate da inainte si cu rosu si cu galben .Baga mare  :hippo:

ioanardelean55


Nu ma mir dece esti mai tot timpul singur pe forum ,si daca tot nai ce face ,,,serveste ceva dulce ,,, Poate ...Poate ... :birthday:

ioanardelean55


  Felicitari , meriti o  :coffee: desi ai mai evea multe de facut pina  in primavara ,dar fie , e destul si atit . =D> =D>

ioanardelean55


Tinere dece ti-ai sters postarile ? consideri ca e frumos sa dai bir cu fugitii ? le puteai lasa linistit ca pe mine nu ma deranja , asemenea gesturi le fac numai oameni lasi  ceace nu cred ca te prinde iar in acest caz din partea mea ai un  :redcard: ce sa-ti fac nu eu sint de vina .Sa ai  %%-

jenica67

      Domnul administrator, daca ar putea regla ceasul corect la servar si ar pune ora in sistem 24 de ore, ar fi mai usor ca sa vedem ordinea articolelor postate. De ex azi dimineata nu era nici ora 9 si arata un articol postat azi la 12 (la evenimente si sarbatori). Multumesc anticipat, daca tineti seama de parerea mea.  :thanks:
Ar fi simplu, daca nu ar fi asa de complicat, sau ne pare numai noua ?

Bătrânul

RECLAM administratorul la ADMIN ! :rotfl: :rotfl: Din pintograme lipseste sticla de sampanie :welcome: Este de neiertat =)) ca de ziua mea care este ( in fiecare zi) sa nu pot oferi decit bere sarbatoritilori. Daca rezolvati de urgenta fac cinste cu  :beer:  =D> =D> =D>

Bătrânul

  iti ofer cu generozitate . Poftim  : sampanie: : sampanie: :i_love_you:

orbanstefan64

baga si cite un bon de masa ca ii criza :rotfl: :rotfl: :rotfl: