Bun venit pe Apiardeal.ro!

Creat de APIARDEAL, Iunie 29, 2010, 11:02:10 AM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Eu am crezut ca ti-am dat ceva "light"! =)) =))
Sa stii ca mai am... nu le-ai vazut inca pe toate! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

A inceput sa ningaaa! =D> =D>
Romikele, iarta-ma ca ti-am dat de lucru, dar nu ma pot abtine! =)) =))
Este bine sa stiu ca acolo unde nu ma descurc, am intotdeauna colacul de salvare! :thanks:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

eu v am mai spus ,daca aveti vre o problema tre numa sa mi spuneti =)) =)) =))

Gemma

Salut, sunt un mare pasionat de apicultura, dar din pacate nu am oportunitatea de a o practica. Aveam tot felul de vise in care imi intretineam stupina mea, vazand filmulete pe Youtube. Salutare tuturor.

miere dulce

bine v-am gasit va spun si eu timid si cu chiu cu vai pentru nu stiu inca sa folosesc calculatorul

mape 48-petru manea

Citat din: miere dulce din Ianuarie 08, 2012, 02:09:06 PM
bine v-am gasit va spun si eu timid si cu chiu cu vai pentru nu stiu inca sa folosesc calculatorul
Bine ai venit printre noi !
Asa eram si eu acum un an --timid si incepator cu calculatorul---aici vei fi ajutat de administratori si moderatori
Romikele (administrator domeniu )mi-a spus :
"da-i 'nainte fara frica tastatura nu se strica "  deci curaj :hi: :hi: :hi:

miere dulce

mutumesc pentru incurajari imi pare bine ca m-a bagat cineva in seama in acest mare forum

mape 48-petru manea

Fi sigur ca vei fi bagat in seama ,dar acum este duminica si dupa masa omul este mai molesit
acum te sfatuiesc sa intri la rubrica "ACESTEA SUNTEM NOI S" si deschizi pagina ta unde este bine sa te prezinti cu date personale ,,,, cum te cheama de unde esti ,cati stupi ai etc. .  colo vei gasi si modele de prezentare a altor useri
SUCCES

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: miere dulce din Ianuarie 08, 2012, 02:40:39 PM
mutumesc pentru incurajari imi pare bine ca m-a bagat cineva in seama in acest mare forum
iti urez si eu vun venit si, ... dar sa nu te sperii... vreau sa corectez pleonasmul de la denumirea ta "miere dulce"
asa ceva nu e admis.
nu exista miere acra sau amara, mierea intotdeauna e dulce
nu dispera, aici toti suntem prieteni cu toti, de aceea intra si altii de pe alte forumuri
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Citat din: miere dulce din Ianuarie 08, 2012, 02:09:06 PM
bine v-am gasit va spun si eu timid si cu chiu cu vai pentru nu stiu inca sa folosesc calculatorul

Bun venit pe Apiardeal!
Am o rugaminte: completeaza-ti la profil localitatea de unde esti si data nasterii.
Asa vor sti si ceilalti in ce zona ai stupina, ce sfaturi sa iti dea, cat anume din sfaturile tale (avand in vedere zona geografica) sa aplice si in stupina lor.
Iar data nasterii este necesara pentru a intra in calendarul cu evenimente al forumului... si ca sa stie ceilalti membri cand este ziua ta, ca sa iti ceara de baut!  =)) =))

Cat despre navigarea pe forum, fii fara frica, nu ai ce sa strici. :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

miere dulce

ma scuzati domnule Florin dar nu mai stiam ce sa mai scriu la cate cuvinte am incercat  si numai nu le primea calculatorul(de fapt nu stiam eu unde sa apas)

pharaonu75

Citat din: miere dulce din Ianuarie 08, 2012, 03:56:30 PM
ma scuzati domnule Florin dar nu mai stiam ce sa mai scriu la cate cuvinte am incercat  si numai nu le primea calculatorul(de fapt nu stiam eu unde sa apas)
Ti-am trimis un mesaj personal!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

sa fii tu sanatos
si in albine cat mai gros
iar pe forum sa fii dulce
sa inveti cat nu poti duce
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Florine, este o doamna!
Asa ca modifica imediat poezia! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

tassevasi

 Bine ati venit , ne bucuram sa avem si doamne printe noi .
  Curaj ,veti fi ajutata de toti colegii.
  Numai binre. :hi: