Bun venit pe Apiardeal.ro!

Creat de APIARDEAL, Iunie 29, 2010, 11:02:10 AM

« precedentul - următorul »

D006

Frumoasa noua haina de sarbatoare si de apreciat ca cineva munceste in spatele cortinei pt noi.  :hi: :hi:

tassevasi

Foarte frumos , bravo ptr cei care ne-au surprins cu aceasta infatisare placuta a forumului !
  Sanatate si numai bine  :hi: :hi:

flavius

astazi s-a muncit din plin pe partea de design...de dimineata era fata veche, dupa ora 10 deja se schimbase tot...si a si mers bine, fara sincope...sa va fie de bine...sarut-mana...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

Alutus

Aspectul paginii de start este excelent. Mai ales imaginea de fond de astazi este exceptionala. Inspira optimism. Se poate afla cine este proprietarul acestei stupine?
Sa nu uiti Darie!

pharaonu75

Stupina este de pe undeva prin Turcia! Sau Georgia!
Nu stiu sa iti spun mai multe, insa fac sapaturi! Cand aflu, dau de veste!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

 :hippo: :nudie: :hippo: :nudie:
Pai cine crezi ca a gasit poza pe net si a pus-o pe fundalul forumului?!?!? =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefan1

Citat din: Alutus din Septembrie 07, 2011, 02:55:57 PM
Aspectul paginii de start este excelent. Mai ales imaginea de fond de astazi este exceptionala. Inspira optimism. Se poate afla cine este proprietarul acestei stupine?

  Si mie imi place mult poza, char daca nu-i de la noi.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Alutus

Sa nu uiti Darie!

mape 48-petru manea

am vazut ceva asemanator la apivam (parca asta este numele de user ) din Iasi crescator de matci
intrati pe sunphoto la el  f. frumos

Alutus

 Si eu o consider ca fiind cea mai frumoasa stupina din R postata pe net.
Sa nu uiti Darie!

pharaonu75

Exemplara!
Stupina lui Apyvam este de manual!!
Buna de pus pe coperta revistelor de specialitate!
Respect! ^:)^
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

ecohobby

  Va salut cu respect pe toti!!!
  Mi se pare interesanta aceasta veche indeletnicire romaneasca si sunt bucuros ca pot obtine informatii utile de pe acest forum.
  M-am inregistrat pe 11.09.2011, momentan nu am nicio legatura concreta cu acest ''domeniu'', insa imi place ceea ce faceti si  doresc sa acumulez cat mai multe informatii in acest sens. Sunt din Bucuresti, locuiesc la bloc  si teoretic sansele de a ma apuca de apicultura sunt limitate insa practic daca o sa fiu atras de aceasta pasiune, se pot gasi probabil solutii de a trece la lucruri concrete.Va sustin si ma bucur ca am intrat in acesta familie eco. :bravo: pentru site.

Kov iulian

Bine ai venit pe acest forum , nu suntem chiar asa de eco dar ne straduim .