Bun venit pe Apiardeal.ro!

Creat de APIARDEAL, Iunie 29, 2010, 11:02:10 AM

« precedentul - următorul »

prisecarul

bine ai venit!
timpul, usor, usor incepe sa se raceasca, se apropie toamna si atunci in lipsa(era sa zic a culesului) activitatilor in stupina, vom avea mai mult timp sa stam in fata calculatorului!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Paul Sasu

 Va salut pe toti
Ma numesc Sasu Paul si am 43 de ani. Sunt din Arad si am 58 de familii de albine. Am inceput apicultura acum de vreo 7 ani cu un roi primit de la tatal meu de la care am luat si primele lectii despre stuparit. Am practicat doar stuparit stationar dar de la anul sper sa pot face si pastoral. Va multumesc ca am fost primit in familia Apiardeal unde incep sa ma simt bine.
Toata stima realizatorilor forumului

dedu

Citat din: Paul Sasu din Septembrie 02, 2010, 02:52:22 PM
Va salut pe toti
Ma numesc Sasu Paul si am 43 de ani. Sunt din Arad si am 58 de familii de albine. Am inceput apicultura acum de vreo 7 ani cu un roi primit de la tatal meu de la care am luat si primele lectii despre stuparit. Am practicat doar stuparit stationar dar de la anul sper sa pot face si pastoral. Va multumesc ca am fost primit in familia Apiardeal unde incep sa ma simt bine.
Toata stima realizatorilor forumului
Se pare ca sunt primul ce iti da un reply,sasii sunt mereu bineveniti printre noi deci bun venit :hi: :hi: :hi:
http://carafacumiere.ro/
Basarabia Pământ Românesc!

prisecarul

#63
Paul, binme ai venit printre noi!
sa speram ca materialele de pe forum iti vor fi de folos, iar de la  tine, asteptam  sa ne impartasesti din experienta ta!
SI LA MULTI ANI PENTRU IERI, MULTA SANATATE SI TOT CEEA CE ITI DORESTI IN VIATA, ALATURI DE CEI DRAGI!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

stefan1

 Bun venit pe forum! Vad ca esti concetatean cu Duckadam, dintr-o zona - din ce am auzit - cu multi stupari si buna pentru apicultura.  :hi:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Popescu Gheorghe


Paul Sasu

 De loc sunt din Hunedoara si m-am mutat aici acum 11 ani. Imi lipsesc foarte mult muntii si padurile. Probabil din acest motiv am inceput sa cresc si sa iubesc albinutele.

prisecarul

FILIP, nu ai nimic de zis?
se pare ca sunt oarece asemanari!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

ioanardelean55


Bine-ai venit printre noi ,(pe forum ) dar sa stai departe de noi si de altii cu stupina.. :hi: :hi: :hi: :hi:             Multa sanatate si succes .  :nono: :nono:

D006

Stergerea nu e o solutie.
Expunerea ar putea fi.

soadi

Am putea sa-l trecem la topicul "RUSINICA"....daca o cauta...o gaseste... :nono:

pharaonu75

Eu nu gavaresc rusa, dar poate stie el ceva romana! :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Nu stiu nici bulgara, ca pe vremuri ma uitam la bulgari doar la Studio X!! :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

adi-m

Felicitari pentru noua "haina" de sarbatoare, imbracata de Apiardeal. :hi:

orbanstefan64

felicitari si multimiri pt efortul depus !!!!(spaga ceva ? de la cine? cit si ce?
0)