CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

:bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:  :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
                    LA MULTI ANI ALBINUTZA !!!!
  :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

bismark

   No,si daca e masa bogata ca de Paste si albinutele au pastele lor =)).
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

stefan1

 14 ani! Ce frumos!
La multi ani, ALBINUTA!
Sa ai multe bucurii si realizari si  :bzz: :bzz: :bzz: sa-ti ramana prietene!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

albinutza

Va multumesc mult la toti, va pup dulceeee de tot. :thanks: :thanks: :thanks:
Citat din: romikele din Aprilie 12, 2015, 11:46:32 AM
La multi ani albinutza !
Sa ai parte numai de bucurii si noroc in viata si sa iubesti in continuare albinutele!
:happy_birthday: :birthday: @};- %%- :bzz:
Sigur o sa le iubesc toata viata.
Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 12, 2015, 01:25:08 PM
:bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:  :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
                    LA MULTI ANI ALBINUTZA !!!!
  :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
Multumesc ! nenea Orban Stefan, va pup si abia astept sa ne vedem la targ la vara.
la fel va multumesc si dvs. domnule Stefan1.
Va las, ca ma pregatesc sa merg Bucuresti la preselectia pentru lotul olimpic Romapis. Sa imi tineti pumnii... :hi: :hi: :hi:
Eu sunt ajutorul de nădejde a tatălui meu ! Si mai nou si PR-ul său.

romikele

 :happy_birthday: filip (48), AUREL A (45), Razvan HD (17)
:birthday: : sampanie: :beer: :coffee: @};- %%- :bzz:

orbanstefan64

la multi ani sarbatoritilor de azi !!!!
: sampanie: : sampanie: : sampanie:

stefan1

  La multi ani, Filip si ceilalti sarbatoriti ai zilei!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

orbanstefan64

                      : sampanie:  : sampanie:  %%- @};- :bzz: %%- @};-  %%- : sampanie:  : sampanie:
la multi ani , sanatate multa , familii puternice si butoaie pline !
                      : sampanie:  : sampanie:  %%- @};- :bzz: %%- @};-  %%- : sampanie:  : sampanie:

orbanstefan64

 : sampanie: la multi ani , mugurelx , livulik , pascaru ion !  : sampanie:

pharaonu75

                              La multi ani skypi_0040!
:happy_birthday: :birthday: : sampanie: :beer: :beer: :beer: : sampanie: :birthday: :happy_birthday:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

   :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:   
    : sampanie: la multi ani si multa sanatate SKYPI !!!! : sampanie:
     : sampanie:  : sampanie:  : sampanie:  : sampanie:  : sampanie:  : sampanie:  : sampanie:  : sampanie:  : sampanie:
   :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

orbanstefan64

LA MUTI ANI PEMTRU UN OM DEOSEBIT Ioan Sitea  SA AI SANATATE MULTA NEA IOANE : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- @};- @};- @};- @};-  :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

romikele

Și din partea mea, multa sănătate și noroc în toate pentru d-nul Sitea!
:hi:  : sampanie: :birthday: @};- %%- :bzz:

orbanstefan64

  : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:  : sampanie: : sampanie: : sampanie:
                  la multi ani Adrian Roman !
         :bzz: : sampanie: :happy_birthday: : sampanie:  :bzz:

Florin_Dan