CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

romikele

 :thanks: :yes:
Popa a zis ca nu-i pacat sa folosesti orice scula, dar e pacat sa-ti bati joc de ea!  :D
Asa ca nu lasati briceagul sa rugineasca, ar fi pacat!  :rotfl:

Bătrânul

CEEE ????  A fost ziua lui Pharaonu si eu am omis sa-l  felicit ????? :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine:  La multi ani !  : sampanie:

pharaonu75

Citat din: Bătrânul din Decembrie 19, 2014, 01:13:22 PM
CEEE ????  A fost ziua lui Pharaonu si eu am omis sa-l  felicit ????? :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine:  La multi ani !  : sampanie:

Multumesc, Batrane! Sa te tina Dumnezeu sanatos! Cine nu are Batrani, sa isi cumpere! :hi:
Te-am sunat de ziua ta, insa nu ai raspuns... cred ca ai stat mai mult pe langa gratar si cidru decat pe langa telefon! :D
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

marian sima

LA MULTI ANI PHARAOANE.
MULTA SANATATE SI TOT CE I-TI DORESTI. :birthday:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefy.costea

 LA MULTI ANI Pharaoane! Ai lipsit joi da te-am motivat eu. Dai o bere! :beer: sau  :beer: :beer:
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

G. Iulian

 :happy_birthday: sherifu dan (39), costinelblagniceanu (48), ionelnistor (41), Nedelcu Ionut (24), sherifu (39)  :happy_birthday:

pharaonu75

La multi ani, pentru ziua de nastere, lui Beelover, Dan Smarandoi, TDI.

La multi ani, pentru ziua numelui, lui Uve, Bucovineanu, Tassevasi, precum si celorlalti colegi care poarta numele Sfantului Vasile!

:beer: : sampanie: :birthday: : sampanie: :beer:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

      la multi ani sarbatoritilor de azi !!!
            : sampanie: :happy_birthday: : sampanie:

mape 48-petru manea

LA MULTI ANI SARBATORITILOR SI NU NUMAI !

bismark

   LA MULTI ANI,celor cu numele SFINTULUI VASILE,cu sanatate si credinta in suflet pentru an mai bun.Cu respect : sampanie: :-c :bzz: %%- @};-
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

G. Iulian

La multi ani sărbătoriţilor de Sf. Vasile dar şi celor născuţi azi : bee_lover, dan.smarandoi, doru01, gerula , TDI    : sampanie:

bucovineanu

#2877
Va multumesc pentru urari si sa dea Domnul ca 2015 sa fie un an mai bun, mai bogat pentru toata lumea.

codrin br


Kov iulian

Citat din: bucovineanu din Ianuarie 01, 2015, 06:35:29 PM
Va multumesc pentru urari si sa dea Domnul ca 2014 sa fie un an mai bun, mai bogat pentru toata lumea.

:D :D :P