CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Vyktor

Astazi este Sf. Maria Mica,  ziua nasterii Maicii Domnului.
Cu aceasta ocazie urez tuturor Mariilor si Marinilor  LA MULTI ANI!
: sampanie: :birthday: : sampanie:

mosunick

Sa le dea Dumnezeu sanatate si sa ii apere Maica Sfanta pe toti si pe toate!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

pharaonu75

LA MULTI ANI bunicului meu, care ieri a implinit frumoasa varsta de 100 de ani!
Sa-i dea Dumnezeu multa sanatate!

:happy_birthday: :birthday: : sampanie: :beer: :beer: : sampanie: :birthday: :happy_birthday:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

SPYKAL

Citat din: pharaonu75 din Septembrie 13, 2014, 06:17:10 PM
LA MULTI ANI bunicului meu, care ieri a implinit frumoasa varsta de 100 de ani!
Sa-i dea Dumnezeu multa sanatate!
:happy_birthday: :birthday: : sampanie: :beer: :beer: : sampanie: :birthday: :happy_birthday:
Să îți trăiască Dane! Multa, multa sanatate. Oare câți dintre noi vom ajunge această venerabilă vârstă?!!!

pharaonu75

Citat din: SPYKAL din Septembrie 13, 2014, 06:37:53 PM
Să îți trăiască Dane! Multa, multa sanatate. Oare câți dintre noi vom ajunge această venerabilă vârstă?!!!

Multumesc mult. Oare cati dintre noi ar fi dispusi sa traiasca viata pe care a trait-o bunicul, cu privatiunile si sacrificiile aferente, chiar daca ar sti ca ar ajunge la 100 de ani???
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bismark

      Sa traiasca cit calugarii tibetani si sanatos iti voi trimite niste goji.Cu respect : sampanie: :birthday: :beer: :bzz: %%- @};- @};- @};- @};-
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


romikele

La cat mai multi ani cu sanatate, sa te tii pe urmele lui!  :D  :hi:

bismark

    Asa am vrea toti sa prindem 100 dar depinde si de noi,chiar as vrea sa stiu cum a trait bunicul lui ca au fost si la noi oameni care au trait si chiar mai mult (106 ani) dar toti au fost oameni care au trait cu produsele lor,din curte si cumpatati in toate.Asa ceva incerc si eu cultivind pe linga casa tot ce tine de multevitamine si fara chimicale.Plante medicinale,arbusti a caror fructe sint necesare in tot felul de boli.Cine doreste goji trimiteti PM cu adresa,fara obligatii.Cu respect :cu plăcere:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

Bătrânul


prisecarul

LA MULTI ANI IOANARDELEAN55!
LA  MULTI ANI SARBATORITILOR!
: sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :happy_birthday: :happy_birthday:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

G. Iulian


ioanardelean55


     MULTUMESC  :thanks: :thanks:

  Nici nu-mi vine sa cred ce repede mi-a venit iar rindu  :uimit:


     

pharaonu75

LA MULTI ANI, nea Ioane! Sa te tina Dumnezeu sanatos.
: sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube