CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

mape 48-petru manea

Va multumesc pentru urari si va doresc la randul meu sanatate si satisfacii apicole nesfarsite  :thanks: :hi:

mape 48-petru manea

Multumesc Batrane pentru urare ,dar nu si pentru "PROMITENT MINCINOS "---sa inteleg ca am promis ceva si nu m-am tinut de promisiune ? -poate am uitat despre ce era vorba si atunci imi cer iertare  :sad:

pad3

somnul ratiunii naste monstri

Hermannstadt

La Multi Ani !  Seba (41), dandy.tm (48), kafu (37), davcosti (47)
:birthday: :happy_birthday: :birthday: :happy_birthday: :birthday: :happy_birthday:

Numai bine!
:hi: :hi: :hi:
Cand esti mort, nu stii ca esti mort.Este greu doar pt ceilalti.La fel si cand esti prost. Phillippe Geluck
http://hermannstadt.sunphoto.ro/

sandupop

La multi ani nea Petrica Manea :happy_birthday:, sa ai parte numai de bucurii.
La multi ani si sărbătoriților zilei! :happy_birthday: :happy_birthday:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

fiug1970


pad3

somnul ratiunii naste monstri

romikele

 :happy_birthday:  skypi_0040 (58), radu calarasi (46), Florin_Dan (38), mccalin (63)
:birthday: : sampanie: :beer: :coffee: @};- %%- %%- %%- :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

Bătrânul


Florin_Dan


orbanstefan64

      : sampanie: : sampanie: la multi ani  dan galoiu (41) !!!  :birthday: : sampanie: : sampanie:

sandupop

 :happy_birthday:La multi ani, la a 45-a aniversare Tamu !! :happy_birthday: :birthday: : sampanie:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

KTA-APIDORNA - Ski

bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

orbanstefan64


Bătrânul

Citat din: mape 48-petru manea din Aprilie 14, 2014, 11:08:21 PM
Multumesc Batrane pentru urare ,dar nu si pentru "PROMITENT MINCINOS "---sa inteleg ca am promis ceva si nu m-am tinut de promisiune ? -poate am uitat despre ce era vorba si atunci imi cer iertare  :sad:
SCUZE ! Imi aminteam ca mi ai promis o presa de ceara facuta de tine !  :hi: ( mincinosul e de linga Giurgiu si e un tinar )   Inca odata te rog sa mi scuzi comfuzia !