CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Bătrânul

 echo (37), cucu.bau (46), danutz2091 (32),  : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: :happy_birthday: :happy_birthday: :happy_birthday:

G. Iulian

La mulți ani!   echo (37), cucu.bau (46), danutz2091 (32  : sampanie:  :birthday:  :happy_birthday:

prisecarul

LA MULTI ANI DAN RASCANU!
FERICIRE, NOROC SI TOATE CELE BUNE!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

pharaonu75

La multi ani Dane!
Sanatate si tot binele din lume!

:happy_birthday: :birthday: : sampanie: : sampanie: : sampanie: :birthday: :happy_birthday:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Marius-ursulakhe


G. Iulian

La mulți ani!  pharaonu75    :happy_birthday:  :birthday:  : sampanie:  :bzz:  :bzz:  :bzz:  %%-

romikele

 :happy_birthday: pharaoane!!!
Multa sanatate si tot ce ti-ai propus sa ti se indeplineasca!
:birthday: : sampanie:  @};- %%- %%- %%- %%- %%-
:bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

SPYKAL

Sanatate maxima, multe bucurii si realizari, fericire si impliniri alaturi de cei dragi. Sa ne traiesti multi ani pharaoane. La multi ani Dane !!!  :happy_birthday: :happy_birthday:  : sampanie:  : sampanie:  : sampanie:  :birthday:

prisecarul

La mulți ani pharaonu75, noroc, fericire si tot binele din lume!:happy_birthday:  :birthday:  : sampanie:  :bzz:  :bzz:  :bzz:  %%-
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

andreiu

#2364
      Artificii si baloane / Pentru tine, Pharaoane !!!
      Ca moderator fi dur / Recomand... topinambur
      Dar ai grija permanent / Este putin .... flatulent
      O inventie iti las ? / Topiturbovarobas  :razz:^:)^ =D> :happy_birthday: : sampanie: :hi:

Florin_Dan


SPYKAL

Citat din: andreiu din Octombrie 25, 2013, 08:31:22 AM
      Artificii si baloane / Pentru tine, Pharaoane !!!
      Ca moderator fi dur / Recomand... topinambur
      Dar ai grija permanent / Este putin .... flatulent
      O inventie iti las ? / Topiturbovarobas  :razz:^:)^ =D> :happy_birthday: : sampanie: :hi:
=D> =D> =D> =D> :bravo: :bravo: d-le Andreiu. Frumos spus. Stima si respect!!!

dodo79


RazvanTi

Citat din: andreiu din Octombrie 25, 2013, 08:31:22 AM
      Artificii si baloane / Pentru tine, Pharaoane !!!
      Ca moderator fi dur / Recomand... topinambur
      Dar ai grija permanent / Este putin .... flatulent
      O inventie iti las ? / Topiturbovarobas  :razz:^:)^ =D> :happy_birthday: : sampanie: :hi:

i-am citit-o mai adineauri la telefon ("covrigeste" catre sighisoara).
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

pharaonu75

Va multumesc tuturor pentru urari si va doresc tot binele din lume.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube