Targul Apicol Slobozia, Editia a V-a - 2014

Creat de pharaonu75, Ianuarie 10, 2014, 11:41:42 AM

« precedentul - următorul »

mmacreanu

#30
Citat din: stefy.costea din Ianuarie 27, 2014, 09:34:11 AM


Eu am pregatit sala cu ceai si cafea pentru forumisti.

Astept inscrierea voastra:
1. stefy.costea
2. faraonu

3. mmacreanu - vineri
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

petru.atudorei

Citat din: PARINTELE din Ianuarie 21, 2014, 10:34:13 PM
vremea va fi faina
la prognoza arata 9°/2° pe 31 ian
                          9°/2° pe 01 feb
                          9°/0° pe 02 feb



sanatate mult tuturor ce participa la targ
cu respect

Cum s-a schimbat vremea la 180 de grade:D

stefy.costea

Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

Kov iulian

Citat din: stefy.costea din Ianuarie 27, 2014, 11:56:27 AM
Incet, incet o aducem la 320 de grade !!!!!

Asta e prognoza celor de la accuweather.com : http://www.accuweather.com/ro/ro/slobozia/273665/driving-daily-forecast/273665?day=3

Se pare ca miercuri si joi va fi mai rau pentru a conduce apoi Vineri si Sambata conditiile meteo vor destul de bune.


mmacreanu

Citat din: Kov iulian din Ianuarie 28, 2014, 03:04:28 PM
Citat din: stefy.costea din Ianuarie 27, 2014, 11:56:27 AM
Incet, incet o aducem la 320 de grade !!!!!

Asta e prognoza celor de la accuweather.com : http://www.accuweather.com/ro/ro/slobozia/273665/driving-daily-forecast/273665?day=3

Se pare ca miercuri si joi va fi mai rau pentru a conduce apoi Vineri si Sambata conditiile meteo vor destul de bune.



:)) o sa vedem ce ne rezerva cumatra iarna :d
directia vantului se poate schimba oricand si automat se deplaseaza in alte parti precipitatiile
eu am pregatit lista pentru targ, si banii :D
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

PARINTELE

Citat din: mmacreanu din Ianuarie 28, 2014, 03:44:42 PM
Citat din: Kov iulian din Ianuarie 28, 2014, 03:04:28 PM
Citat din: stefy.costea din Ianuarie 27, 2014, 11:56:27 AM
Incet, incet o aducem la 320 de grade !!!!!

Asta e prognoza celor de la accuweather.com : http://www.accuweather.com/ro/ro/slobozia/273665/driving-daily-forecast/273665?day=3

Se pare ca miercuri si joi va fi mai rau pentru a conduce apoi Vineri si Sambata conditiile meteo vor destul de bune.



:)) o sa vedem ce ne rezerva cumatra iarna :d
directia vantului se poate schimba oricand si automat se deplaseaza in alte parti precipitatiile
eu am pregatit lista pentru targ, si banii :D


De geaba pregatirea ta ,a listei si a banilor,daca Braila este blocata
Sa speram ca viscolul anuntat nu este asa cum spun meteorologii si nu va introieni soselele ca precedentul,sperand ca totusi drumari vor reusi sa deblocheze soselele  introienite
cu respect

SPYKAL

Citat din: PARINTELE din Ianuarie 28, 2014, 07:30:38 PM
De geaba pregatirea ta ,a listei si a banilor,daca Braila este blocata
Sa speram ca viscolul anuntat nu este asa cum spun meteorologii si nu va introieni soselele ca precedentul,sperand ca totusi drumari vor reusi sa deblocheze soselele  introienite
cu respect
Ioane!!! Ne cobesti cumva? Tu de ce nu vii la targ? Nu-i chiar asa departe. :D :P :hi: :hi: :hi:

mmacreanu

Daca viscolul anuntat nu se prelungeste si joi, este posibil sa se circule, organizatorul poate lua in calcul o amanare a targului? sa zicem 2,3,4 februarie?
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

PARINTELE

Citat din: mmacreanu din Ianuarie 28, 2014, 07:39:07 PM
Daca viscolul anuntat nu se prelungeste si joi, este posibil sa se circule, organizatorul poate lua in calcul o amanare a targului? sa zicem 2,3,4 februarie?

ce spui tu este doar un vis frumos
adevarul in viata aceasta implica mai multr lucruri; aprobari peste aprobari si multe altele

D006

Nu va mai luati dupa TV , eu azi am fost pănă  la Buzău pe drum USCAT ! 

pharaonu75

Trebuie sa manance si televiziunile o paine... ba chiar una alba...
Codul rosu a fost dat tot pentru televiziuni, care s-au inghesuit la poarta unor case de la marginea satului pentru a filma muntii de zapada si a spune ca asa este in tot satul.
Parerea mea este ca in 2012 a fost mult mai rau, dar aia de erau atunci la guvernare nu s-au vaitat atat de mult ca astia! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

PARINTELE

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 28, 2014, 07:45:16 PM
Nu va mai luati dupa TV , eu azi am fost pănă  la Buzău pe drum USCAT ! 
Citat din: SPYKAL din Ianuarie 28, 2014, 07:38:38 PM
Citat din: PARINTELE din Ianuarie 28, 2014, 07:30:38 PM
De geaba pregatirea ta ,a listei si a banilor,daca Braila este blocata
Sa speram ca viscolul anuntat nu este asa cum spun meteorologii si nu va introieni soselele ca precedentul,sperand ca totusi drumari vor reusi sa deblocheze soselele  introienite
cu respect
Ioane!!! Ne cobesti cumva? Tu de ce nu vii la targ? Nu-i chiar asa departe. :D :P :hi: :hi: :hi:

va rog sa nu va suparati,m-am luat si eu dupa ce spun cei de la tv
si eu vreau sa ajung la targ dar trebuie sa fiu cu porumbeii la targ la turda

PARINTELE

sper sa ajung si eu si sa ne vedem Cezar.
cu mult respect

D006

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 28, 2014, 07:56:07 PM
Codul rosu a fost dat tot pentru televiziuni////

codul roșu a fost dat pentru mafie care acum a castigat 100 MILIONE euro pe zi , asa am auzit pe surse....  :nod:

mmacreanu

Daca vrea sa mearga cineva din Braila, am loc in masina ... sa fie forta pentru lopata daca se intampla ceva :D
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.