Targul Apicol Slobozia, Editia a V-a - 2014

Creat de pharaonu75, Ianuarie 10, 2014, 11:41:42 AM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

In perioada 31 ianuarie - 02 februarie 2014, in municipiul Slobozia, se va organiza a cincea editie a targului apicol, care a devenit deja traditie pe meleagurile noastre.
"Ostilitatile" se vor  desfasura, ca si anul trecut, la Centrul Cultural Ionel Perlea.

Mai multe amanunte referitoare la expozanti si oficialitati participante vom oferi pe parcurs... pana acum si-au confirmat participarea 99% din cei care au spus PREZENT si la editia precedenta.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Pentru cine nu stie unde este Centrul Cultural Ionel Perlea
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mmacreanu

anul trecut am venit si nu am recunoscut pe acolo decat pe domnul puisoru, poate de data asta apuc sa dau mana si cu alti membri de pe forum ...
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

SPYKAL

Citat din: mmacreanu din Ianuarie 16, 2014, 07:50:07 PM
anul trecut am venit si nu am recunoscut pe acolo decat pe domnul puisoru, poate de data asta apuc sa dau mana si cu alti membri de pe forum ...
Ne vedem acolo Marius.

mmacreanu

Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

pharaonu75

Citat din: mmacreanu din Ianuarie 16, 2014, 07:50:07 PM
anul trecut am venit si nu am recunoscut pe acolo decat pe domnul puisoru, poate de data asta apuc sa dau mana si cu alti membri de pe forum ...

Indiferent pe cine recunosti, intreaba-l ce alti membri mai sunt la targ si roaga-l sa ti-i arate.
Oricum, anul asta vrem sa repetam la Slobozia ceea ce am facut in octombrie la Sighisoara, adica sa distribuim membrilor ecusoane nominale. Stefan Costea, organizatorul targului, a promis ca va confectiona ecusoanele, ba chiar doreste sa organizeze si o intalnire a forumistilor.
Mai multe detalii ne va furniza personal, cat de curand.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

SPYKAL

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 16, 2014, 07:56:06 PM
Citat din: mmacreanu din Ianuarie 16, 2014, 07:50:07 PM
anul trecut am venit si nu am recunoscut pe acolo decat pe domnul puisoru, poate de data asta apuc sa dau mana si cu alti membri de pe forum ...

Indiferent pe cine recunosti, intreaba-l ce alti membri mai sunt la targ si roaga-l sa ti-i arate.
Oricum, anul asta vrem sa repetam la Slobozia ceea ce am facut in octombrie la Sighisoara, adica sa distribuim membrilor ecusoane nominale. Stefan Costea, organizatorul targului, a promis ca va confectiona ecusoanele, ba chiar doreste sa organizeze si o intalnire a forumistilor.
Mai multe detalii ne va furniza personal, cat de curand.
Bravo Dane!!! MAcar asa avem ocazia sa ne si cunoastem live nu numai de pe APIARDEAL. Abia astept targul!!!

stefy.costea

Voi asigura in incinta Centrului cultural UNESCO Ionel Perlea, o sala  forumistilor APIARDEAL, unde acestia sa poata sta la o sueta, la o ceasca de cafea sau ceai.
Avem multe sa ne spunem prin viu grai, legat de pasiunea noastra comuna:    ALBINA!!!!!!!!!!!!!!!!
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

Mircea77

Dragilor eu sunt 99% sigur ca o sa vin. Foarte probabil ca o sa apar sambata. Numai bine.

D006

#9
Pharaoane vorbeste cu cei de la restaurantul privighetoarea sa face mai multa ciorba de burta , sa nu mai patim ca anul trecut !

uve

Va fi o mare placere sa intalnesc sau sa reantalnesc APIARDELENI la Slobozia !
Succes organizatorilor !
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

SPYKAL

Citat din: uve din Ianuarie 17, 2014, 08:12:35 PM
Va fi o mare placere sa intalnesc sau sa reantalnesc APIARDELENI la Slobozia !
Succes organizatorilor !
Sanatate d-le Vasile. Abia astept sa va cunosc si personal nu numai in telefon sau aici pe APIARDEAL. Stima si respect!!!

PARINTELE

Tare mult mi-as fi dorit sa fiu si eu cu voi  la  Slobozia
Sa revad locurile pe unde am colindat in perioada armatei,sa strang mana si sa cunosc pe multi dintre dumneavoastra personal.
Offf ..... asta este.
dar sper sa ajung  sa  va cunosc personal pe multi si la alte targuri, pana va fi la cel din Bucuresti
sanatate multa.

PricopArthur

Daca sunt sanatos, eu vin sambata. Multumesc pentru harta! :)
Miere multă şi inimă curată!

romikele