Targul apicol Slobozia 2013

Creat de stefy.costea, Ianuarie 18, 2013, 08:27:25 AM

« precedentul - următorul »

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: pharaonu75 din Februarie 04, 2013, 12:50:40 PM
Citat din: bee_lover din Februarie 04, 2013, 09:45:35 AM
Citat din: RazvanTi din Februarie 03, 2013, 09:04:27 PM
"motostivuitoarele" lui bio  :limba:
Pharaoane cum e sa fii bagat in duba?  =)) :hi:
Ma asteptam la intrebarea asta... insa nu stiam de la cine va veni! =))
Ai o  :beer: de la mine!

nu  se  puneeee
aia  dinnn  poza, e o duba  care  se  poate  deschide si  pe  dinauntru..
cea la  care  face  referire  bee_lover  e  cu  dechidere doar  pe  dinafara
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Citat din: Florin-braileanul (FlorinI) din Februarie 04, 2013, 01:58:14 PM
...
cea la  care  face  referire  bee_lover  e  cu  dechidere doar  pe  dinafara

Am fost si in duba de tipul ala! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefy.costea

Astept si eu niste comentarii pertinente legate de Targul Apicol Slobozia editia aIV a 2013.
Chiar nu are nimeni nimic de spus. Accespt cu placere si criticile.
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

stefy.costea

Valter vreau o parere sincera de profesionist.
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

pharaonu75

Stefane, daca nu era bine sareau cu totii pe tine! Deci si linistea asta este un semn bun! :wink2:

Mie mi-a placut ceea ce ai reusit sa faci anul asta: Spatiu generos, organizare impecabila, invitati de marca, expozanti numerosi si cu oferte variate, clienti multumiti.
FELICITARI!

Si pentru a nu spune careva ca m-ai platit ca sa te laud, uite si ceva ce cred eu ca ar trebui imbunatatit:
- compartimentarea spatiului pentru expozantii de afara. Am observat ca a fost un pic de dezordine, fiecare isi parca duba cum/unde dorea, se intindea cu marfa in unele locuri chiar si in spatiul destinat circulatiei cumparatorilor. Nu a afectat buna desfasurare a targului, insa poate aduce +/- la "impresia artistica".
- amenajarea pe viitor a unui stand cu mese si canapele, in genul celor de la "Zilele Municipiului Slobozia", unde expozantii/clientii sa poata servi masa sau sa cumpere un suc, o apa plata, o cafea, un ceai sau un vin fiert. A fost un tonomat pentru cafea si o tanti cu o tigaie care perpelea niste carnati, insa subtire de tot. Si erau fiecare la cate un capat al targului. Cred ca daca era ceva amenajat intr-un singur loc, era mult mai bine.

Cam atat pentru moment! Dar nu ai scapat, ma mai gandesc! :D
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefy.costea

Am scapat ieftin cu tine Pharaoane. am avut si gratar si mici, dar au fost puturosi gratargii. Sau au pilit greu cu ozo inainte! Anul viitor vom avea o trupa pe cinsta la mitiei, vin si tuica fiarta. Din greseli invata omu. De preferat din greselile altora. Intrati pe http://conufanica.sunphoto.ro/Targul_Apicol_Slobozi_2013 pentru pozele sda la targ.
Ma bucur ca iai spart gheata. HAi dati in organizatori, nu va sfiiti, putem duce.
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: stefy.costea din Februarie 04, 2013, 08:31:28 PM
Am scapat ieftin cu tine Pharaoane. am avut si gratar si mici, dar au fost puturosi gratargii. Sau au pilit greu cu ozo inainte! Anul viitor vom avea o trupa pe cinsta la mitiei, vin si tuica fiarta. Din greseli invata omu. De preferat din greselile altora. Intrati pe http://conufanica.sunphoto.ro/Targul_Apicol_Slobozi_2013 pentru pozele sda la targ.
Ma bucur ca iai spart gheata. HAi dati in organizatori, nu va sfiiti, putem duce.


ai  scapat  usor  cu pharaonu, dar nu si cu  mine

unde ai dat micii?
cui?
s-au dat pe pile?
cred  ca  nu te referi  la afumatura  aia  de  pe  platou
te  invit sa  vii  la  braila sa  vezi  gratargii  meseriasi

am fost la  restaurantul privighetoarea la o ciorba  de burta si aia au uitat sa  puna  si  burta  in  ciorba
ca sa  nu mai zic  cat am  cautat  o zi innntreaga  bulgarii si nu  au  venit
am cautat  mierea lui  mos costache  si  nici  aia  nu a fost prezenta...

oricum  felicitari
cand  o sa vreau  sa  fac o sesiune  de comunicari apicole la braila am sa ii invit  pe  apicultorii din  ialomita  si din  ramnicu  sarat,  vare sunt  dornici de  cunoastere
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

D006

  Nu mai pomeniti de gratare si alte alea ca iar se ridica mogulul apiculturii romanesti si spune ca apicultorii organizeaza chiolhanuri !
  Oricum am ramas neplacut surprins de restaurantul privighetoarea care nu a mai avut ciorba de burta .

cipriene

sunt locuri mult mai bune de mancat ciorba de burta in Slobozia.  :hi:
Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)

stefy.costea

Linkul pentru filmul TArgului Apicol Slobozia editia a-IVa 2013 este    targ apicol slobozia 2013 film

Vizionare placuta
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: cipriene din Februarie 04, 2013, 11:15:54 PM
sunt locuri mult mai bune de mancat ciorba de burta in Slobozia.  :hi:

si de  ce  nu ai  spus?
e  la  secret?
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

cipriene

Citat din: Florin-braileanul (FlorinI) din Februarie 05, 2013, 11:32:06 PM
Citat din: cipriene din Februarie 04, 2013, 11:15:54 PM
sunt locuri mult mai bune de mancat ciorba de burta in Slobozia.  :hi:

si de  ce  nu ai  spus?
e  la  secret?

pai acolo v-am gasit, eu am ajuns ultimul  :yahoo_cry:
data viitoare o sa ne organizam mai bine  :wink:
Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)