TARGUL APICOL SLOBOZIA 2012

Creat de stefy.costea, Noiembrie 13, 2011, 08:01:16 PM

« precedentul - următorul »

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: stefy.costea din Aprilie 01, 2012, 09:04:39 PM
... las pe cei care au fost prezenti sa ma judece.

sa te judece unul care a organizat macar o masa festiva, si sa amplifice la nivel de targ national

sa fii sanatos
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Si la o masa rotunda, pe cheltuiala sarbatoritului
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

si...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

si...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Danut Puisoru, cand inca nu isi facuse incalzirea :D
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

si altii... =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

de eram si eu in poza nu cred ca dadea bine  =)) =)) =))

nicomico

Stefan personal nu te cunosc ,dar cred ca esti prea modest.Parerea  mea este ca tu esti binevenit in orice loc. :hi:

pharaonu75

Stefan este mai inalt decat oricare din cei trei prezenti in ultima poza, dar are jumatate din greutatea unuia! =))
De aceea spunea ca nu dadea bine in poza! :wink2: :wink2:



Stefane, intre mine si Dragos se vede putin spatiu... ce zici, te incadrai acolo? =))  :rotfl: =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


orbanstefan64

Citat din: nicomico din Aprilie 02, 2012, 12:25:07 AM
Stefan personal nu te cunosc ,dar cred ca esti prea modest.Parerea  mea este ca tu esti binevenit in orice loc. :hi:
multumesc !!!! Dumnezeu ne lasa loc la toti din pacate noi nu il putem impartii  :nod: :nod:
:hi: :hi: :hi: :hi:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: pharaonu75 din Aprilie 01, 2012, 09:51:54 PM
Si la o masa rotunda, pe cheltuiala sarbatoritului


:bravo:
valtere.....


si cand te gandesti ca am fost si eu acolo, i-am facut reclama in piata, ca e ziua lui, am strigat La multi ani in gura mare,.... si nu am baut nici macar un suc de la valter?


au baut pe sestache.....
faraonul asta a beut si portia mea de suc..... :P
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333