Intrebari pentru Edy.....cu raspuns garantat

Creat de edy, Decembrie 30, 2012, 08:57:03 PM

« precedentul - următorul »

cipriene

Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)

D006

Citat din: edy din Ianuarie 04, 2013, 08:03:37 PM
Multumesc,sa vad ce pot face-ceva va iesi sper.

  Mai putem face o smecherie : tu imi trimiti pe MP adresa exacta a fermei tale iar eu cu ajutorul satelitului salvez cateva poze cu stupina ta si le pun eu aici pe forum.

cristian bh

cunoastem EDY ca italienii cand au venit prin romania au adus castanii comestibili cu ei sa ne dea si noua la castane  da la mine-n bihor sant paduri de castan comestibili binenteles asa ca si noi am mancat destule si-s mai gustoase ale noastre...

Kiwi Bee

Sper sa nu va suparati-dar ce tot aveti cu adresaa omului?
Luati legatura pe PM apoi schimbati numar de celular intre voi si discutati pe telefon detalii.
De ce trebuie sa vada 7 miliadre de oameni care este adresa lui?
Daca sint asa de curios iau legatura cu el prin telefon(daca-mi da numarul pe PM) si apoi ii cer adresa la telefon si daca mil da vedem noi cum e in continuare.

Bătrânul


doru AN2

#50
   D-ul Kiwi Bee, a-ti inteles gresit. Noi nu dorim adresa lui EDY ci dorim adresa la "azienda","postatiuni", etc. Nu ptr. a-l verifica pe EDY daca are aceasta stupina ptr.ca mintitu,laudatu si privitu nu costa bani.Noi de fapt dorim sa vedem zona ,asezarea ,flora, culturile agricole posibile,amenajarea vetrei etc. Daca dl.EDY doreste sa tina in secret stupina dansului ,este alegerea dumnealui, dar vazusem o deschidere din partea sa, in sensul ca doreste sa ne prezinte realizarile si experientele dumnealui in apicultura dincolo de hotarele ROMANIEI.

                 CU stima! Toate cele bune! :hi:

mape 48-petru manea

Azienda lui Edy este asemanatoare cu a lui Milu 56  =)) =)) =))

ioanardelean55


   Eu zic sa nu ne grabim si sa avem rabdare  @};-

tassevasi

  Daca folositi aceasta harta din satelit puteti observa si umbra omului pe strada , de exmpu la statuia libertatii, nu peste tot e  asa de bine , dar in  mare se vede tot ce  cauti .

http://wikimapia.org/#lat=44.9080626&lon=24.8959307&z=10&l=29&m=b

edy

 TELEFONUL MEU ESTE: 0039.328.3125741 cu Edy.
"Daca albinele nu ar fi fost-eu le-as fi inventat ", by edy

edy

 Sper sa nu ma sunati toti odata ca va trebui sa-mi angajez secretara.
"Daca albinele nu ar fi fost-eu le-as fi inventat ", by edy

edy

 Nea mape 48 cine rade la urma............ stii matale continuarea,nu???!!!
"Daca albinele nu ar fi fost-eu le-as fi inventat ", by edy

doru AN2

  :-c  . Nu stiu de ce ne-ar fi de folos nr. de telefon.Ce putem vorbi pe privat ?

edy

 Ne putem colinda sau semana ca intre romani!
"Daca albinele nu ar fi fost-eu le-as fi inventat ", by edy

mape 48-petru manea

Viata asta bat-0 vina ,am devenit neancrezator astept dovezi si apoi imi cer scuze  :hi: :hi: :hi: