faget 2010-venim din constanta

Creat de valter, Decembrie 02, 2009, 11:10:37 PM

« precedentul - următorul »

puiu

Da,l-am vazut pe d-l Romanescu-livid si singuratic...
Oare de ce? :hi:  :hi:  :hi:

alt stupar

L-am vazut si eu...
Amabil si destins, deloc singuratic, in compania unor prieteni sau colegi adevarati.
In schimb nu l-am vazut pe Puiu... o fi fost prin targ? Daca da, l-o fi remarcat oare cineva ???

alt stupar

Citat din: filipDaca va zic nu o sa credeti,am fost la targ la Faget.
Am facut o singura fotografie,am cumparat multe lucruri utile in stupina,am strans mana unor oameni deosebiti atat de pe Apiardeal cat si stuparitul cu S mare.Din pacate am fost cu un microbuz si nu a depins numai de mine sa raman la intrunirea forumistilor.Donbazil,Gino,Pop si multi altii au toata aprecierea mea.
Foarte multa lume interesata de fenomenul apicol,acum urmeaza sa urez tuturor apicultorilor care au participat si nunumai un an apicol deosebit!
Salutari Nene Filip!
V-am asteptat sa mai schimbam o vorba la Padesul.
Din pacate asa e, uneori nu depinde doar de noi programul, la dvs. microbusul, la Maximus vanzarea cartii... important e totusi ca ne-am intalnit, fie si pentru doua minute!

sorin tm

Domnule Filip , tot am zis ca o sa ne intalnim dar nu am reusit nici anul asta , si eu am participat astazi la intalnirea stuparilor am crezut ca  o sa fiti si dumneavoastra in sala ,  am stat de la ora 12 pana la ora 16,  :hi:

silviu_birlea

#34
Sambata la Faget! Cam plin si cam inghesuit pana pe la 12.


























stefan1

Faine poze. Asa mai vedem si noi ce a fost pe acolo. Multumim, Silviu!
  Daca la poze e si un comentariu cu ce este prezentat, cu unii din oamenii care sunt acolo si ar putea fi in atentia forumistilor,ar fi si mai bine.  :hi:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

janese

Citat din: silviu_birleaSambata la Faget! Cam plin si cam inghesuit pana pe la 12.
http://i41.tinypic.com/124v6u8.jpg
silviu...zi-mi cum faci sa pui mai multe poze la aceeasi postare

silviu_birlea

#37
Citat din: stefan1Faine poze. Asa mai vedem si noi ce a fost pe acolo. Multumim, Silviu!
  Daca la poze e si un comentariu cu ce este prezentat, cu unii din oamenii care sunt acolo si ar putea fi in atentia forumistilor,ar fi si mai bine.  :hi:
Personal nu cunosc nici un forumist... Ieseau si mai multe poze, dar cand a fost mai liber prin piata, cand se puteau face poze lejer (nu cand stateam ca sarmalele in oala) am uitat aparatul in masina. 
Citat din: janesesilviu...zi-mi cum faci sa pui mai multe poze la aceeasi postare
Incarc pozele pe un alt site de hosting ::: eu pe tinypic.com::: iar acolo primesc cate un link pt postare in forumuri. Le copiez si gata :). Cand le uploadez selectez dimensiunea pozei 800x600 sa intre bine pe acest forum.

janese

#38
Citat din: silviu_birlea
Citat din: stefan1Faine poze. Asa mai vedem si noi ce a fost pe acolo. Multumim, Silviu!
  Daca la poze e si un comentariu cu ce este prezentat, cu unii din oamenii care sunt acolo si ar putea fi in atentia forumistilor,ar fi si mai bine.  :hi:
Personal nu cunosc nici un forumist... Ieseau si mai multe poze, dar cand a fost mai liber prin piata, cand se puteau face poze lejer (nu cand stateam ca sarmalele in oala) am uitat aparatul in masina. 
Citat din: janesesilviu...zi-mi cum faci sa pui mai multe poze la aceeasi postare
Incarc pozele pe un alt site de hosting ::: eu pe tinypic.com::: iar acolo primesc cate un link pt postare in forumuri. Le copiez si gata :). Cand le uploadez selectez dimensiunea pozei 800x600 sa intre bine pe acest forum.
multumesc!!!...m-ai bagat in ceatza!!! :rotfl:  :hi:

gudas valentin

Donbazil la Baia Mare,multumim de vizita  :hi:
Suntem saraci,dar nu suntem prosti.
http://valigudas.sunphoto.ro/Albinute_harnicute_2011