Romania in haos politic

Creat de dragos2006, Octombrie 13, 2009, 08:20:24 PM

« precedentul - următorul »

D006

  Dragule esti o cauza pierduta !

orbanstefan64

da ..saracu postas ii o cauza pierduta(mi e mila de toti postasii) ....oare a cui interes o fost in acel moment sa dea credite cu buletinul????????????

POSTASUL

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 16, 2012, 10:42:16 PM
  Dragule esti o cauza pierduta !
=)) =)) =)) =))  ARGUMENTE   si de ce credeti ca sunt o cauza pierduta???
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

POSTASUL

Citat din: orbanstefan64 din Ianuarie 16, 2012, 10:49:35 PM
da ..saracu postas ii o cauza pierduta(mi e mila de toti postasii) ....oare a cui interes o fost in acel moment sa dea credite cu buletinul????????????
investitii pe termen lung !!! platesc bietii oameni si acum 
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

roi_ag


orbanstefan64

so spart barca ................ne dam la fund :hippo: =)) =)) =))

POSTASUL

Citat din: roi_ag din Ianuarie 16, 2012, 11:04:16 PM
Intaratai drace! =))  =)) =))
De ce ziceti asa?? nu facem decat sa comunicam ,sa ne expunem opiniile  , pe cand altii  fricosi    :rusine: :rusine:  de frica sa nu le taie subventiile   [eurorii]   sau mai rau vor pierde anumite pozitii pe care le detin actualmente in societate   tac .,, Cel ce nu are nimic de pierdut pe lumea asta este cel mai liber om'''     asa ca donu Dragos nustiu cine din noi doi e o cauza pierduta
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

tu esti pierdut ???.. :uimit: dar in toata pierzania ta eu tot i ti voi trimite o pita cu unsoare ca sa fim pierduti amindoi :hi: :hi: :hi:

D006

  Ironia sortii face ca si dupa ce Boc si Base nu vor mai fi la guvernare eu o voi duce si mai bine iar tu si mai greu si stii de ce ? .....

roi_ag

Citat din: POSTASUL din Ianuarie 16, 2012, 11:14:55 PM
Citat din: roi_ag din Ianuarie 16, 2012, 11:04:16 PM
Intaratai drace! =))  =)) =))
De ce ziceti asa?? nu facem decat sa comunicam ,sa ne expunem opiniile  , pe cand altii  fricosi    :rusine: :rusine:  de frica sa nu le taie subventiile   [eurorii]   sau mai rau vor pierde anumite pozitii pe care le detin actualmente in societate   tac .,, Cel ce nu are nimic de pierdut pe lumea asta este cel mai liber om'''     asa ca donu Dragos nustiu cine din noi doi e o cauza pierduta
Sa va intarate ca sa ma amuz :yes: :yes:

POSTASUL

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 16, 2012, 11:26:10 PM
  Ironia sortii face ca si dupa ce Boc si Base nu vor mai fi la guvernare eu o voi duce si mai bine iar tu si mai greu si stii de ce ? .....
de ce sefu??   va rog argumente reale
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

D006

   Citeste putina istorie si vei afla singur raspunsul !
   Tu chiar nu intelegi ca ma abtin pe cat posibil sa nu-ti dau raspunsuri directe deoarece te-ai simti cam nasol ??????

POSTASUL

Citat din: orbanstefan64 din Ianuarie 16, 2012, 11:23:21 PM
tu esti pierdut ???.. :uimit: dar in toata pierzania ta eu tot i ti voi trimite o pita cu unsoare ca sa fim pierduti amindoi :hi: :hi: :hi:
sper sa nu fie unsoare din aia cu care gresesi tu motoarele!!   =))  =))
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64


pharaonu75

Citat din: CRISTI M din Ianuarie 16, 2012, 09:13:40 PM
Mai avem un PINGUIN care nu vrea sa fraternizeze cu noi - Pharaonu .



Fratilor ...  radem , glumim dar " purceaua este moarta in cocina "

Stati fratilor ca abia acum picai si eu pe acilea!
Fusei in piata sa strig! =))  =)) ca daca va spun adevarul, ca fusei la un Pepsi cu un prieten, nu ma credeti! =)) =))

Cristi, spusei io vreodata ca nu fraternizez cu voi?? Astept un semnal de la Dragos, ca discutaram ceva pe privat! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube