Romania in haos politic

Creat de dragos2006, Octombrie 13, 2009, 08:20:24 PM

« precedentul - următorul »

D006

   FIECARE DOARME ASA CUM ISI ASTERNE !  BANII NEMUNCITI SUNT MEREU BLESTEMATI !

  Chestia ca toti sunt egali in fata lui Dumnezeu este iar o mare manipulare , daca eram toti egali am fi locuit in viata de apoi toti la un loc asa Dumnezeu cel bun a facut raiul si iadul , segregare clara !  :hi:

CRISTI M

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 16, 2012, 07:07:51 PM
   FIECARE DOARME ASA CUM ISI ASTERNE !  BANII NEMUNCITI SUNT MEREU BLESTEMATI !


  Pai ce inseamna BANI NEMUNCITI ?

Eu stiu ca si daca gasesti pe jos o suma oarecare de bani  TOT II NUMERI , asta presupune o munca , nu ? Deci toti banii sunt munciti .
Acum depinde de noi ce vrem : " sa le ducem grija sau sa le ducem doru "  :wink2:

D006

  Ala nici nu se mai obosea sa-i umere ,poate daca facea acest efort ar fi bagat ceva la saltea si ar fi avut un sfarsit mai fericit. Vezi cazul celor care au castigat la loto !

CRISTI M

 Pe acest forum sunt inregistrate 3923 de  persoane , sunt sigur ca aici exista aproape toate grupele sociale , incepand de la sanatate , educatie si terminand cu  M.A.I. , Oare toti acesti Oameni sunt multumiti de  ce se intampla in Romania (Guvern )?

  Sau sa inteleg ca noi toti suntem apicultori , suntem multumiti si nu ne intereseaza !?!?

POSTASUL

Citat din: CRISTI M din Ianuarie 16, 2012, 08:57:38 PM
Pe acest forum sunt inregistrate 3923 de  persoane , sunt sigur ca aici exista aproape toate grupele sociale , incepand de la sanatate , educatie si terminand cu  M.A.I. , Oare toti acesti Oameni sunt multumiti de  ce se intampla in Romania (Guvern )?

  Sau sa inteleg ca noi toti suntem apicultori , suntem multumiti si nu ne intereseaza !?!?
Cristi sincer ati spun ai fost intrun gand cu mine in acelasi timp
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

D006

  Atentie ca a inceput revolutia la Slatina !!!! au fost 400 de participanti ... din care 200 erau "baietii" in civil, Cristi ori ai fost si tu acolo ????

CRISTI M

 Oare de ce nu ies in strada acum si POLITISTII ? AAAAA am uitat , le-a dat alarma .

CRISTI M

#1387
Citat din: dragos2006 din Ianuarie 16, 2012, 09:06:35 PM
  Atentie ca a inceput revolutia la Slatina !!!! au fost 400 de participanti ... din care 200 erau "baietii" in civil, Cristi ori ai fost si tu acolo ????


Doar ma cunosti . Tu ce crezi ? N-ar avea altii loc de mine sa ia o palma sau un baston ?

D006

pinguinii in fata ,,, noi (eu si cristi) la o sticla cu Balantines !!  : sampanie:   vorba maestrlui : lasa-i sa moara prosti ...

CRISTI M

 Mai avem un PINGUIN care nu vrea sa fraternizeze cu noi - Pharaonu .



Fratilor ...  radem , glumim dar " purceaua este moarta in cocina " 

POSTASUL

oricare ar fii consecintele  acestor proteste   care se deruleaza acum in ROMANIA  eu unul nu vad nimic benefic pentru tara in aceste momente accentuate de criza
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

D006

  mereu trebuie sa dai la popor paine si circ . Cum acum painea este mai putina se da mai mult circ!
  Maine pleaca Basescu , credeti ca va fi mai bine ? daca raspundeti "da" explicati DE CE  si CUM ?????

CRISTI M

 Deabia astept sa faci naveta la Slatina. :mad:

D006

Citat din: CRISTI M din Ianuarie 16, 2012, 09:13:40 PM
Mai avem un PINGUIN care nu vrea sa fraternizeze cu noi - Pharaonu .

  Problema este ca Pharaonu este cel cu scutul !!!!!!! :lol:

orbanstefan64

na,na!!!! ei sint cu caschetele cu scuturile au fost si sint altii