Romania in haos politic

Creat de dragos2006, Octombrie 13, 2009, 08:20:24 PM

« precedentul - următorul »

mape 48-petru manea

Citat din: alvo din Noiembrie 29, 2012, 09:24:21 AM
revin:chiar nu stie dl.ponta cine este calareata?
copiii vostrii sunt mai putin dotati(exceptand pedigree-ul)sau mai putin merituosi decat calareata aleasa?
hidra deja ataca cu generatia a III-a!
deja se pregateste a III-a generatie de daciane,ebe,nicusori,placintoi,side si cati or mai fi!
si noi?si voi?
asta este ceea ce doriti? spre asta se tinde?
cat sa mai stam in evul mediu timpuriu?
ai dreptate,
eu propun sa deschida parada  elena udrea pe un cal de lemn "trasa" de basescu si inpinsa de videanu cezar preda etc.

alvo

aveti copii,aveti nepoti?
macar pentru ei,luati atitudine!
in seara asta la antena 3,calareata impreuna cu tudor gheorghe vor deschide serbarile unirii!
ps:nu stiti cine e tatal calaretei?dati un search pe goagal si veti afla!

conic

Vai si amar.Desteapta-te romane!

mape 48-petru manea

Citat din: alvo din Noiembrie 29, 2012, 10:33:16 AM
aveti copii,aveti nepoti?
macar pentru ei,luati atitudine!
in seara asta la antena 3,calareata impreuna cu tudor gheorghe vor deschide serbarile unirii!
ps:nu stiti cine e tatal calaretei?dati un search pe goagal si veti afla!

stiu cine este calareata
mai stiu ca preferi sa deschida festivitatile tanti "nuti"--este adevarat stie sa calareasca mai bine

silviu

      Calmati-va fratilor!Sut la fel de buni si unii si altii!Nu-i intereseaza decat propria lor avere si buzunarul lor.
      Personal le-am spus si PDL-istilor (recte Ioan Botis - cu 2 luni inainte de a fi ministru si descoperit cu mata in sac-adica banii) si astazi candidatilor USL pentru parlament,vin de la intalnirea cu ei, de unde bani pentru rezolvarea problemelor noastre.Ma auto citez "NU MAI FURATI DOMNILOR (nu ma refer la persoana dumneavoastra ci la intreaga clasa politica)- NU MAI FURATI SI VOR FI BANI SI DE PENSII SI PENTRU INVATAMANT SI PENTRU SANATATE SI PENTRU ALTELE"!
     La fel o sa le spun si candidatilor ARD!
     Da si vor ajunge in parlament ori unii ori altii si vor face front comun,Riti,(pe Udrea si Videanu nu-i citez ca inca nu au fost dovediti cu nimic) ,Stan,Nastase,Voicu etc. si vor fura la fel de mult daca nu si mai mult.
    Daca-mi spune-ti mie care a furat mai putin,sau care nu si-au propulsat progeniturile prin funcii (cand au avut cat de cat pe cine) sau...sau... atunci eu voi fi cu trup si suflet alaturi de ei.
   Pana atunci eu zic sa ne unum eforturile pe felia pe care fiecare vrem sa facem cate ceva ,unii mai mult-o afacere-altii mai putin - hoby- si sa incercam sa obtinem cat mai mult sprijin de la surzii di guverne oricare ar fi ele.
           Cu stima,
                    Chis
"Dumnezeu nu ne cere minuni.Acelea le face EL."
     Arhm.Arsenie Boca

alvo

Citat din: silviu din Noiembrie 29, 2012, 11:27:15 AM
      Calmati-va fratilor!.............................
   Pana atunci eu zic sa ne unum eforturile pe felia pe care fiecare vrem sa facem cate ceva ,unii mai mult-o afacere-altii mai putin - hoby- si sa incercam sa obtinem cat mai mult sprijin de la surzii di guverne oricare ar fi ele.
           Cu stima,
                    Chis


iar ei,in timpul asta,fura tot!  inclusiv Sarbatoarea Nationala!
si dl.ponta nu stie nimic,nu-i cunoaste,habar nu are!

roi_ag

M-ai vorbim in IAN. FEBR.
Numai in 2 zile au favorizat pe VOICULESCU prin ordonante cruciale pentru democratie
1-Il scuteste de amenda cand trepadusi lui sar grosolan calul
2-Ii pun ANTENA 3 prima in grila de programe
3- Pune piedica SRI
Fratilor nu va bucurati ca prin ei puteti scapa de Basescu ca maine plangeti amarnic .
Nu pot fi de acord cu o televiziune a unui om politic care are interese personale si ma indobitoceste
cu ce vrea el.
Toti sunt excroci ,hoti , fura din banul public  ....dar nu pot fi de acord cu cei care schimba ,legi ,
oameni de pe functii ,ca ei sa fie favorizati...aici pot sa cantaresc,adica legi ,CONSTITUTIE, facute de pe vremea lui ILIESCU ,NASTASE ,pana acum au fost bune si acum nu ,trebuie shimbate,ca in conjunctura actuala nu ii favorizeaza ,am venit noi schimbam toti membri CNA nu 1 sau 2 cati era ,
prevazut in lege pana acum...etc....etc ...m-am inervat ii bag in.......UUUUUUAAAAA

cristian87

cat de fraier e romanul, e de ajuns sa va uitati la comentariile de pe net
voi va mancati nervii si dati in boli din cauza lor
iar pe comunistii aia vopsiti si revopsiti , securisti cu tot neamul lor de lepre ii doare fix in basca de voi.
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

roi_ag

Citat din: mape 48 din Noiembrie 29, 2012, 10:05:36 AM
ai dreptate,
eu propun sa deschida parada  elena udrea pe un cal de lemn "trasa" de basescu si inpinsa de videanu cezar preda etc.
Esti uni sens frate,te-au prins in mreje ,al lor pe viata

alvo

scapa-vom oare de complexul Mioritei?

cristian87

si eu o vreau pe Udrea pe lemn
data cu zmoala si presarata cu pene
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

Kov iulian

Daca va arat niste poze nu veti mai spune asta, ( veti spune ca o vreti pe lemnul patului :rotfl: i =)) =))  )






alvo

cu antena 3,nu am nimic. este un post privat-PRIVAT-da ce vrea patronul pe post.
eu am ce am cu dl.ponta,care declara ca nu stie cine sunt parintii calaretei.                                                           
de aici incep problemele noastre,ale pulimii votante,masa de manevra din 4 in 4 ani!
ne mint si ne fura fara sa clipeasca.iar noi.......noi nimic! pida masii!(Deliru lui Marin Preda)


roi_ag

Citat din: alvo din Noiembrie 29, 2012, 07:51:27 PM
cu antena 3,nu am nimic. este un post privat-PRIVAT-da ce vrea patronul pe post.
eu am ce am cu dl.ponta,care declara ca nu stie cine sunt parintii calaretei.                                                           
de aici incep problemele noastre,ale pulimii votante,masa de manevra din 4 in 4 ani!
ne mint si ne fura fara sa clipeasca.iar noi.......noi nimic! pida masii!(Deliru lui Marin Preda)
PRIVAT ...PRIVAT ...da se uita si este influentata toata masa de manevra (pulimea votanta)

D006

  Eu ii inteleg pe milogii care voteaza cu USL deoarece mai primesc si ei ceva resturi de mancat gen 10 lei la pensie sau nu stiu ce ajutor social . Dar eu care incerc sa fiu liber intreprinxzator de ce sa sufar din cauza lor ?