buletinul apicol al lui marinlm64

Creat de marinlm64, Octombrie 30, 2011, 09:28:09 PM

« precedentul - următorul »

marinlm64


marinlm64


marinlm64


marinlm64


cili


G. Iulian


iunicu

Multia ani nea Marine sa te tina sanatos Dumnezeu ca multe invataturi am primit de la dumneata.
O sticla de vin contine mai multa filozofie in ea decat orice alta carte din lume.

Mircea77

La Multi Ani atat pentru Marin si Mari (chiar daca de cele mai multe ori se afla in spatele camerei de filmat).
Sa aveti sanatate, putere de munca si mult noroc. Sa duceti mai departe lucrurile frumoase pe care le faceti impreuna.

jenica67

        Eu vreau sa zic intai : LA MULTI ANI MARI si apoi MARINE !!!  : sampanie:  :hi:
PS: Na ca mi-a luat-o ianinte.
Ar fi simplu, daca nu ar fi asa de complicat, sau ne pare numai noua ?

pharaonu75

LA MULTI ANI pentru fratii nostri romani!
%%- @};- : sampanie: :birthday: : sampanie: @};- %%-
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

nicu68

si din partea mea LA MULTI ANI va doresc la amandoi si multa sanatate,o sa beau un pahar cu vin in cinstea voastra : sampanie: :birthday: : sampanie: @};-

orbanstefan64

              : sampanie: la multi ani marine la multi ani mari multa sanatate !! :birthday:

KTA-APIDORNA - Ski

La Multi,multi ani D-le Marin si Doamne Mari !!! tare a-si vrea sa va facem o vizita pe viitor ca ne sunteti tare dragi, dar cine stie cat e si asta, va salutam din Bucovina, unde se aseamana graiul de aici cu cel de acolo, Sanatace!
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

tassevasi

   La multi ani Marine , tie cit si doamnei !
   Sa fiti fericiti si sanatosi .
    Numai bine . : sampanie:

marinlm64

Tuturor stuparilor vă mulţumim cu drag şi noi urăm deasemenea Mariilor şi Marinilor la mulţi ani...Sănătace ...