Razvan HD

Creat de Razvan HD, Ianuarie 07, 2013, 01:11:44 AM

« precedentul - următorul »

dan motu

bun venit Razvane,si eu sunt tot din Brad si daca ai nevoie de ceva anuntama si te voi ajuta cu ce se poate,vezi ca ai pe langa tine pe la BUCURESCI BRADULUI pe profesorul Micu om cu foarte multa experienta in domeniu ,poate faci un pastoral cu iel ca tiar prinde bine

dan motu

ma batate norocu,esti copilu lui Bradeanu

ioanardelean55

 
                                 =D>   DE ESTI TU ACELA .............. !!!! =D>
 
De mult ma gindeam cum pot afla cine e cel mai tinar stupar de pe forum  . :bravo:
Chiar ca aveam nevoie de un copil de mingi pe forum FELICITARI  RAZVANE . MISIUNEA TA DE ACUM INCOLO E SA ARUNCI MINGEA IN TEREN .ca de jucat are cine sa o joce .
  Nu stiu cum ai fost tratat pe celalalt forum dar aici pe Apiardeal  o sa-ti gasesti parinti (in ale apiculturi ) o sa ti faci prieteni , o sa ai parte si din aceea care dau cu nuiaua ,dar principalul e sa te simti bine aici cu noi iar cind vei fi mare sa nu uiti de unde ai plecat .


         Succes

Razvan HD

Citat din: stefan1 din Ianuarie 08, 2013, 02:10:53 AM
  Razvane, mi-a placut mult prezentarea ta! Dupa cum vorbesti, dupa cum ai avut noroc sa dai peste oameni care te-au ajutat, eu zic ca tu esti sortit sa devi stupar (ceea ce nu excude sa devi bun si in alt domeniu). Sa ramai serios si muncitor, sa iti pastrezi dragostea fata de albine si sa vezi ca rezultatele nu intarzie sa apara.   =D>   :hi:
Multumesc mult de incurajari !
Va doresc iernare usoara !!!
Numai bine !
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

Citat din: dan motu din Ianuarie 08, 2013, 04:39:54 PM
bun venit Razvane,si eu sunt tot din Brad si daca ai nevoie de ceva anuntama si te voi ajuta cu ce se poate,vezi ca ai pe langa tine pe la BUCURESCI BRADULUI pe profesorul Micu om cu foarte multa experienta in domeniu ,poate faci un pastoral cu iel ca tiar prinde bine
Buna seara ! Profesorul Micu e cu foarte multa experienta are vreo 4-5 pavilioane din cate am vazut ! La salcam o sa ii duc la Baraj si dupa la Dupa Piatra ,pe urma la rapita o sa vorbesc cu el sa ii ia si pe ai mei. Ajutor poate o sa am nevoie mai la primavara ,o sa va anunt!
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

Citat din: dan motu din Ianuarie 08, 2013, 04:57:20 PM
ma batate norocu,esti copilu lui Bradeanu
Da, eu sunt !  :P
Cu cine am onoarea , ca sincer nu stiu !?
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

Citat din: ioanardelean55 din Ianuarie 08, 2013, 07:06:16 PM

                                 =D>   DE ESTI TU ACELA .............. !!!! =D>
 
De mult ma gindeam cum pot afla cine e cel mai tinar stupar de pe forum  . :bravo:
Chiar ca aveam nevoie de un copil de mingi pe forum FELICITARI  RAZVANE . MISIUNEA TA DE ACUM INCOLO E SA ARUNCI MINGEA IN TEREN .ca de jucat are cine sa o joce .
  Nu stiu cum ai fost tratat pe celalalt forum dar aici pe Apiardeal  o sa-ti gasesti parinti (in ale apiculturi ) o sa ti faci prieteni , o sa ai parte si din aceea care dau cu nuiaua ,dar principalul e sa te simti bine aici cu noi iar cind vei fi mare sa nu uiti de unde ai plecat .
Multumesc mult de incurajari !
Si pe celalalt forum am fost tratat bine !
NU O SA UIT DE UNDE AM PLECAT !  :nono:
Numai bine va doresc !

         Succes
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

exarhu

Succes, si sa-ti ajute Dumnezeu Razvane in toate.
Sanatate si numai bine!
Iernare usoara! :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

da

Razvan HD

Citat din: exarhu din Ianuarie 09, 2013, 11:51:56 PM
Succes, si sa-ti ajute Dumnezeu Razvane in toate.
Sanatate si numai bine!
Iernare usoara! :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:


Multumesc mult de incurajari !
Iernare usoara va doresc si eu !
Numai bine!
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Hermannstadt

Salut Razvan, La multi ani pt 2013.
:welcome: Bine ai venit printre noi !

Frumoasa prezentarea ta, dupa cum ai spus cu siguranta o sa te descurci si o sa dezvolti stupina.

Multa bafta si iernare usoara.

Numai bine!
:hi: :hi: :hi:

Cand esti mort, nu stii ca esti mort.Este greu doar pt ceilalti.La fel si cand esti prost. Phillippe Geluck
http://hermannstadt.sunphoto.ro/

Razvan HD

Citat din: Hermannstadt din Ianuarie 10, 2013, 08:46:22 PM
Salut Razvan, La multi ani pt 2013.
:welcome: Bine ai venit printre noi !

Frumoasa prezentarea ta, dupa cum ai spus cu siguranta o sa te descurci si o sa dezvolti stupina.

Multa bafta si iernare usoara.

Numai bine!
:hi: :hi: :hi:




La multi ani si dumneavoastra !
Multumesc mult de incurajari !
Si eu va doresc iernare usoara ! :hi:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

Incep sa pun si eu poze !  :yes:
Asta e din vara ...
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

Acesta e primul meu stup !  :D
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

Acesta e al 2-lea meu stup .
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

In partea stanga a acestei lazi am un roi mai slabut pe 3 rame ...dar eu sper ca o sa treaca cu bine iarna . :nod:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."