azi prindeti ultimul tren abonament nelimitat pers fizice cosmote 15 euro tva in

Creat de kamy, Ianuarie 14, 2014, 09:38:34 AM

« precedentul - următorul »

kamy

Am zas cat io traiesc nu mai fac abonament,mare mincinos,aseara din auzite m-am lipit de un abomament de cosmote la 15 euro pe luna cu tva inclus pe 2 ani abonamentu, ar fi fost 31 de euro dar pe toata durata contractuala se ofera reducere si platesti doar 15 euro pe luna,penaritati de reziliere 10 euro pe luna in caz de...!valabil doar pentru persoane fizice,un contract oleaca mai stufos dar cu clauze la vedere!azi ultima zi, amatorilor spor la vorghit!

Kov iulian

E o mare teapa asta cu abonanamentele, pe prepay este mult mai avantajos si nu esti legat de ei 2 ani.
Eu platesc 4 euro pe luna si am 700 min cosmote+ romtelecom fix  si 70 min nationale .
Bineinteles ca sunt si optiuni cu mai multe minute dar cat poti sa vorbesti doar nu stai 24 din 24 cu tel la ureche.

Aici sunt majoritatea extraoptiunilor http://www.cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10000&noparent=17226&cid=20149

Iar la asta ai 3000 minute cosmote si 180 nationale la 8 euro.

http://www.cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10000&noparent=20149&cid=21184

sorinma

Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

yulian

Din aprilie vor fi oferte si mai bune pentru ca se elibereaza multe licente in 3G iar tariful de interconectare va fi 1cent fara TVA...cu alte cuvinte, cu 2 eur veti vorbi 200 min in alte retele. RDS deja a lansat oferta de 2eur nelimitat in retea si 200 min in alte retele si sunt primii. Eu zic sa lasati trenul sa se duca pt ca va legati la cap de 1-2 ani degeaba. Vorbitul nu se mai taxeaza asa de mult...acum sunt mai importante datele...generatia Facebook, ce sa-i faci :D

jexy

Citat din: kamy din Ianuarie 14, 2014, 09:38:34 AM
Am zas cat io traiesc nu mai fac abonament,mare mincinos,aseara din auzite m-am lipit de un abomament de cosmote la 15 euro pe luna cu tva inclus pe 2 ani abonamentu, ar fi fost 31 de euro dar pe toata durata contractuala se ofera reducere si platesti doar 15 euro pe luna,penaritati de reziliere 10 euro pe luna in caz de...!valabil doar pentru persoane fizice,un contract oleaca mai stufos dar cu clauze la vedere!azi ultima zi, amatorilor spor la vorghit!
Maine este ultima zi in care se mai poate face astfel de abonament, oferta este valabila pana pe 15 ianuarie 2014 inclusiv.