Eliberarea lui ANDRIAN NASTASE

Creat de apivasmob, Februarie 12, 2013, 06:51:58 PM

« precedentul - următorul »

apivasmob

Una calda, una rece: judecatorii au admis eliberarea lui Nastase. Procurorii au facut deja recurs
Sanatate tuturor apicultorilor

Bătrânul

pe romaneste : ciocul mic, inca  eu sint seful  =D> =D>

elvis

saracu de el oare cine i-o nu,mara ouale la mititica? saracu sef....oare cat o mai dura pana ajunge si el vecin cu nastase?ce sa mai romania e o tara saraca condusa mereu de saraci
"cu totii stim ca sunt anumite lucruri imposibil de realizat, pana cand apar unii care nu stiu asta si le realizeaza"-einstein

silviu

    NU,NU!  O tara saraca condusa de BOGATI.Asta am fost in toata istoria.Nu marefer la resurse materiale ci la populatie.
                                            Cu stima,
                                                         Chis
"Dumnezeu nu ne cere minuni.Acelea le face EL."
     Arhm.Arsenie Boca

dorindafi

eiiii , cum va place sa va uitatzi in gradina altuia
nu-i vaitatzi voi pe cei de teapa lu bombonel ca are cine sa-i poarte de grije
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

elvis

ma fratilor eu la revolutie aveam 9 ani eram destul de mic dar imi aduc aminte ca ai meu aveau mereu bani si aruncau carne cu galeata si stateau o zi intreaga la coada la butelii si nu aveau voie sa vorbeasca prea multe se fereu de multe.pot sa zic ca am vazut destule cu ochii copilului de 9 ani....apoi am trecut la democratie si am vazut ca toata lumea poate sa latre ca ne omoram pe avere ca facem scandal daca nu suntem tratati cum trebe cand vrem sa cumparam ceva(vrem sa ne faca si pantofii daca se poate cand cumparam un kil de carne-inainte rupeam o pereche de pantofi la coada la carne)si am vazut cum ne omoram fratii si parintii pentru o casa de chirpici si am vazut cum nu ai unde sa lucrezi si cu facultate terminata sin invatat in facultate nu asa ca gasca prin balta)te mai duci sa lucrezi si la lopata....si nu ai ce sa oferi la cei care vin dupa tine....dar fratilor putem sa vorbim...oare cum o fi mai bine sa vorbesti flamand sau sa taci satul?
"cu totii stim ca sunt anumite lucruri imposibil de realizat, pana cand apar unii care nu stiu asta si le realizeaza"-einstein

silviu

  Ma nu-i bine nici cum.Bine ar fi sa vorbesti  satul.
Da,inaite de sfanta revolutie nu puteam vorbi (desi vorbeam destul dar nu in cadru total liber) ca ne era frica.Acum putem vorbi linistit,putem urla daca vrem ca nu ne baga numeni in seama.
Cu stima,
    Chis
"Dumnezeu nu ne cere minuni.Acelea le face EL."
     Arhm.Arsenie Boca

bio

Nastase..!..Eroul PSD-ului..

Nu am m-ai auzit ca cineva sa faca puscarie ca a facut ceva pentru partidul din care face parte.

Circula tot felul de legende si basme despre dl. Adrian Nastase .....si sa faca puscarie ca a facut "ceva" pentru partid inseamna mult...
. Merita respect.
Ramine sa vedem cum il vor respecta, colegii lui din PSD.


pharaonu75

Pe langa sutele de mii de euro obtinute din ouale gainilor de la Cornu, milioanele de euro mostenite de la o "matusa" care nu avea nici dupa ce bea apa sau soacra de 73 de ani super-experta si stapana peste pescuitul industrial de pe Dunare, Adrian Nastase mai marcheaza o premiere: ne arata cum sa faci puscarie fara sa treci macar o secunda prin celula!
Asteptam cu nerabdare eliberarea sa, pentru a ne mai arata noua, muritorilor de rand, ce alte minuni mai poate face!

David Coperfield, David Blaine & co., fiti pe faza ca poate invatati cate ceva! Si muriti de ciuda!


Aplaudacii lui Nastase sa citeasca aceasta carte: http://www.edituravremea.ro/n--stase---apte-case.-n--stase-scatiu
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

elvis

Citat din: bio din Februarie 14, 2013, 07:59:27 PM
Nastase..!..Eroul PSD-ului..

Nu am m-ai auzit ca cineva sa faca puscarie ca a facut ceva pentru partidul din care face parte.

Circula tot felul de legende si basme despre dl. Adrian Nastase .....si sa faca puscarie ca a facut "ceva" pentru partid inseamna mult...
. Merita respect.
Ramine sa vedem cum il vor respecta, colegii lui din PSD.
merita respectul asta sa fie omorat in fiecare zi cu pietre si sa nu piara niciodata ca dealtfel toti saltimbancii astia care s-au imbogatit din prostia si lasitatea romanului.nu stiu cum puteti sa respectati pe cineva care v-a furat viitoarul si prezentul si ma refer la toti politicienii fara nici o exceptie care au imputit parlamentul de la revolutie incoace
"cu totii stim ca sunt anumite lucruri imposibil de realizat, pana cand apar unii care nu stiu asta si le realizeaza"-einstein

laur80

Nastase.....e doar unul ce a fost la putere si a facut ce a stiut el mai bine,a furat! Ca el sunt multi,nu va ganditi ca daca a stat inchis a avut
acelasi tratament cu ala ce a furat o gaina.....a avut tratament preferential.

mape 48-petru manea

Au fost arestate judecatoarele care aveau in lucru dosarele lui Nastase si Voiculescu---poate sunt vinovate si bine le-a facut-----dar miroase ceva a putred-----ma basescule din clanul tau nu e nimeni corupt ?

bio

Citat din: mape 48 din Martie 15, 2013, 08:36:39 AM
Au fost arestate judecatoarele care aveau in lucru dosarele lui Nastase si Voiculescu---poate sunt vinovate si bine le-a facut-----dar miroase ceva a putred-----ma basescule din clanul tau nu e nimeni corupt ?

Basescu va avea viata grea dupa ce termina mandatul de presedinte...Cred ca imediat dupa predarea mandatului de presedinte va fi arestat--Basescu si-a facut multi dusmani care nu-l vor mai ierta cum a fost "iertat" cu Flota..

Nelly88

Nu va faceti griji, toti or sa fie iertati! Parazitii-Vreau sa va doara     :finger: :finger: :finger:

pharaonu75

Citat din: bio din Martie 15, 2013, 08:46:39 PM
Basescu va avea viata grea dupa ce termina mandatul de presedinte...Cred ca imediat dupa predarea mandatului de presedinte va fi arestat--Basescu si-a facut multi dusmani care nu-l vor mai ierta cum a fost "iertat" cu Flota..

Nelule, in 99,99% din cazuri sunt de acord cu tine, insa aici te contrazic!
Din secunda in care Basescu nu va mai fi presedinte, va avea imunitate deplina de la NATO, unde va fi numit raportor sau asa ceva... si-a pregatit terenul bine, pentru ca altfel il asteapta exact ceea ce zici tu!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube