Pana cand ?

Creat de balas, Aprilie 07, 2009, 11:01:15 PM

« precedentul - următorul »

balasbebe


D006


D006

Bebe ai pus intrebarea : "pana cand ?" , iti raspund simplu , pana cand voi moderatorii de pe gainaritul va veti bana intre voi .

D006

No sa se intimple asta curind ,i-si ia aperarea unul la altul ,vorba aceea ,,,,CORB la CORB nu-si scoete ochi,

D006

#19
Citat din: balas:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :http://apiardeal.3xforum.ro/img/smilies/hi.pnghi:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:
giciti care este caporalul

balasbebe

Citat din: dragos2006Bebe ai pus intrebarea : "pana cand ?" , iti raspund simplu , pana cand voi moderatorii de pe gainaritul va veti bana intre voi .
:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:

balasbebe

Citat din: olteanu
Citat din: balas:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :http://apiardeal.3xforum.ro/img/smilies/hi.pnghi:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:
giciti care este caporalul
:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:

balasbebe

Citat din: crinulNo sa se intimple asta curind ,i-si ia aperarea unul la altul ,vorba aceea ,,,,CORB la CORB nu-si scoete ochi,
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :hi:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

balasbebe

Citat din: crinul:finger:
:rotfl:  :hi:

D006

Asa  da,  nene Balas. :hi:

D006

Citat din: balas:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :http://apiardeal.3xforum.ro/img/smilies/hi.pnghi:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:
Nu cred sa fi fost caprar,oricum a stat mult in pozitie de drepti ,cu mina la boneta acum ii tremura rau de tot .nu mai are nici cuvinte se vede cit e de citit omu .mai bine ar sta la locul lui si sa lase mai moale cu cenzura ca am avut-o destul dar ce sa faci daca numai atit stie !!!!!!

balasbebe

Citat din: abejaAsa  da,  nene Balas. :hi:
Domnule Abeja. Ce sa fac cu ei? Absolut nimic. Sunt intradevar multi si ataca din toate partile. Pacat de energie. Am hotarat sa nu-i mai bag in seama. Semnez de luare la cunostinta, sa vada ca-i citesc. Am lucrat in armata cu tot felul de oameni. Se schimbau dupa  6 luni. Am stat si cu soldati de ciclul 3., Acestia erau deja de tepa celor de pe aici. Nu-i bagam in seama. Erau nervosi. Parca eu le faceam sa faca armata mai multa. Poate este unul dintre ei, care mi-a trecut prin mana, iar acum vrea sa se dea rotund.
  Daca m-as speria de ei, nu as mai trece pe aici. Stiu ca se irita, dar ei afirma ca este un forum liber, si tot ei ma impiedica sa mai scriu civilizat.
  Vad ca nu au nici un Dumnezeu. Nu au sarbatoare, decat o rautate iesita din comun. Merge si da bine la audienta.
Pentru ceilalti doar atat  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:

D006

Bebe prea te autovictimizezi ! cine sunt cei care te ataca asa rau , dai pe mana mea ca-i sparg !  Dar nu uita totusi ca aici nu esti moderator esti doar un simplu om pe care cei ce-l citesc oricum  fac legatura cu functia de pe forumul gainaritul si te mai "saluta" din cand in cand.  Asa este cand ai functie importanta TREBUIE SA SUPORTI SI REVERSUL MEDALIEI  . Basascu si Boc cum suporta tot atacul de pe antene ?

balasbebe

Citat din: dragos2006Bebe prea te autovictimizezi ! cine sunt cei care te ataca asa rau , dai pe mana mea ca-i sparg !  Dar nu uita totusi ca aici nu esti moderator esti doar un simplu om pe care cei ce-l citesc oricum  fac legatura cu functia de pe forumul gainaritul si te mai "saluta" din cand in cand.  Asa este cand ai functie importanta TREBUIE SA SUPORTI SI REVERSUL MEDALIEI  . Basascu si Boc cum suporta tot atacul de pe antene ?
:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:

filip

dragos,
Te pui bine cu cadrele?
Voi puneti ceva la cale,va asociati?
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)