Nemultumiri, cu cartile pe masa!

Creat de Florin-braileanul (FlorinI), Februarie 20, 2011, 05:35:50 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

las ca vin cu o duba si i ti fac loc pe acolo. numa sa ai oamnei la incarcat ,ceva de mincare si apai stingem conflictul cu o palinca tot de la tine   =)) :rotfl: =)) :rotfl:
:hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Daca da Batranul de incarcat, de mancat si de baut, vin si eu sa te ajut Stefane... ca de munca nu imi este frica, vorba tiganului!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


pharaonu75

Poate asigura si cazare, ca pe mine palinca ma oboseste tare mult! =)) :rotfl: =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

jimm

Salut Stefane,
Ce sa faci cu masina in ograda Batranului?! Centrifuga aia noua si stralucitoare o arunca catre mine ... catre tine sa o arunce pe asta din imaginea de mai jos  :rotfl: :rotfl:

orbanstefan64

te salut jimm!!
eu is deacord si cu tine si cu pharaonu  :nod: :nod: oare Batrinul ii deacord cu noi???
si sa nu uit PHaraoane daca ii cazare cred ca is si ceva fetite pe acolo :wink: ^:)^ ^:)^

pharaonu75

Jimm-ule, daca ai sti ce bunatate iese din presa aia, nu i-o mai recomanzi lui Stefan!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

cristi ciuc

Cred că "centrifuga" ramolită este o presă de fructe, dar unde are Bătrânul distileria de pălincă?

Bătrânul

Ma bucar de atmosfera voastra de sarbatoare.  =D>va astept pe toti , totdeauna cu bratele deschise cu palinca si slana  ^:)^ Centrifuga este complect automatizata cu motorul dedesubt si a costat 710 euroi (pretul merita comparat) p.s. dungile care se vad pe lateral e oglinda pijamalei mele  :rotfl:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: cristi ciuc din Noiembrie 23, 2011, 09:22:49 PM
Cred că "centrifuga" ramolită este o presă de fructe, dar unde are Bătrânul distileria de pălincă?
si eu am banuit ca e presa de fructe... iar daca asa e, pot spune ca nu cred ca ati gustat vreodata, cam ce iese din mana si presa batranului

palinca.... bat-o vina, dar cidrul.... sai dea Domnul sanatate si tinerete batranului
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

D006

  Acest dialog trebuie sa ramana in istoria forumurilor de apicultura ...

Sus
Re: Cum facem bani din Apicultura?
de janese » 29 minute în urmă

Cristian IONITA scrie:
de parca ai fi singuru trecut prin viata "degeaba".

ai uitat repede ca ti-ai dat cuvantul (de vre-o cateva ori) ca nu mai scrii pe acest forum ... ba mai mult ... vad ca si impui conditii de ce si unde sa scrie altii .... cum spuneam .... LEPRA


dute-n dumnezeu mati de papagal prost!!
eu mai sus te-am agatzat sa mai glumim un pic...si tu te repezi ca proasta-n...!!!

D006

..??..

..unde asta Dragoshe..??

..pe STUPARITUL..?.. sau aici pe APIARDEAL..??

D006

  La ei ca noi aici avem doar lume "subtire" .