La multi ani cu sanatate !!!

Creat de catel, Decembrie 30, 2009, 09:48:52 PM

« precedentul - următorul »

catel

2010 !
oare ce am cere fiecare dintre noi ? am sti sa cerem ? sunt ferm convins ca da !
dar oareeeeeee ... am oferit indeajuns ? oare ne-am coborat indeajuns sa-i ascultam si pe acei care nu s-au ridicat la nivelul nostru? oare am fost destui de cinstiti ?
Parca de fiecare data cand se apropie noul an iti vin in minte unele lucruri pe care esti sau nu estiprea mandru de ele. desi in ziua de azi daca nu esti un fel de lup, parca nu poti supravetui ...
Fiecaruia dintre voi va doresc multa sanatate, fericire, intelegere in familie si de ce nu cu toti oamenii.
Cu credinta care o mai avem, credem ca o sa avem un 2010 mai bun, daca fiecare dintre noi descopera in asemanarea sa, acel "talent" de ... OM.
LA   MULTI   ANI !!!
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

gore

Anul ce vine să vă aducă numai bucurii şi mai ales sănătate pentru toţi apicultorii şi familiile lor. LA MULŢI ANI!
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

stefan1

Si eu zic ca la sfarsit de an ar fi bine sa ne gandim ce am facut bine si ce rau in anul trecut, nu numai din punct de vedere material ci si moral. Sa ne ajute Domnu' ca anul viitor sa facem mai mult bine si, cat se poate, mai putin rau.
La multi ani pentru toti iubitorii de albine si sa speram ca si pentru ele 2010 sa fie un an bun!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

orbanstefan64

LA MUTI ANI cu sanatate tuturor!!!!!

D006


D006


bucovineanu

LA MULTI ANI, belsug si multa sanatate in noul an pentru toti cei care iubesc albinele. In noul an sa avem parte numai de bucurii si sa fim mai buni, mai iubitori si mai iertatori unii cu altii.

nicu68

LA MULTI ANI tuturor si noul an sa va aduca SANATATE si caldura in suflete :hi:

centrifuga

LA MULTI ANI! SANATATE SI FERICIRE LA TOTI APICULTORII!
Sa fim sanatosi!

crombra

Si iar te rugam Doamne sa ne dai sanatate, macar 100 de ani sa avem grija de familiile noastre dragi, cele din casa si cele din stupina. Ca de vom avea sanatate om sti sa facem si cele trebuincioase traiului cel bun.
LA MULTI ANI! :hi:  :hi:
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

D006

Pentru toti apicultori, pentru sotiile si copii lor, anul care vine sa va aduca sanatate si fericire,realizari,ampliniri si tot ce va doriti LA MULTI ANI !

D006

La multi ani !
Multa sanatate ,fericire si numai bucurii in anul care vine.

balasbebe


prisecarul

la multi ani, sanatate si miere multa pentru toti stuparii!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Kiwi Bee

La Multi Ani!!! voua si familiilor voastre.
Ne avind zapada am iesit la plaja.
Azi 2010.01.01 ora de prinz(zona centrala pacifica) erau 25 grade C si te ardeai fara tricou si crema in nici 10 minute.Dar a fost super.
Sanatate cu putere sa puteti da tot ce doriti familiilor voastre si in 2010  :smile: