Un nou Forum de apicultura.

Creat de filip, Iunie 25, 2009, 12:42:55 AM

« precedentul - următorul »

Cristian IONITA

Pai ... sa vedem ... la un moment dat rupeai caramizi in piept ca esti ortodox practicant, juri in fata lui Dumnezeu ca tu nu ai nimic de-a face cu acest furt de identitate?
PS: pana acum nu am baut nimic, dar vazand postarea ta am desfacut o cutie de Becks

D006

Eu  acum inteleg ca acolo nu esti tu ! intereseant ! ce tare e chestia cu furtul de identitate  :rotfl:  , numai asta nu faceam , dar cred ca mi-ai dat o idee ! cand voi avea timp voi face un cont pe gainaritul cu numele tau sa vedem ce-o sa iasa , dar mai la toamna cand voi avea timp , acum chiar nu ma intereseaza daca esti sau nu Ionita cristian sau cristian ionita , treaba ta . Dar mai bine fii barbat si recunoaste ca esti tu ! sau suferi de schizofrenie si ai doua personalitati :una aici , alta pe apicultor :nebun:

D006

Citat din: Cristian IONITA
Dragos si Andrei - sunteti niste oameni fara pic de coloana vertebrala.
Tu esti unul din putini indivizi pe care i-as da cu capul de un pom fara sa imi para rau ca fac rau pomului.

Cristian IONITA

Dragos - deci ... nu m-am inselat
Andrei - ce voinic esti tu asa peste mari si tari.

D006

Repet , numai de asta nu stau , sa fac conturi cu numele tau !  Mirosi prea urat ca sa-mi murdaresc calculatorul cu un cont cu  numele tau.
    Esti prea mic ca sa pierd atata timp cu tine si cu conturile tale , nu am facut eu contul si nici nu stiu cine . PUNCT !

D006

Eu nu stiu cum pescarul sef te tine moderator pe mosia lui cand tu in restul spatiului virtual esti papagal universal. :hi:   Cel putin faza cu pozitia ta clasica " in genunchi si putin aplecat in fata " :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  a facut furori pe net , eu un locul tau as lua o pauza de scris pe forumuri.

Cristian IONITA

Citat din: dragos2006
Repet , numai de asta nu stau , sa fac conturi cu numele tau !  Mirosi prea urat ca sa-mi murdaresc calculatorul cu un cont cu  numele tau.
    Esti prea mic ca sa pierd atata timp cu tine si cu conturile tale , nu am facut eu contul si nici nu stiu cine . PUNCT !
Bine Dragos ... asa sa fie atunci .... daca nu e adevarat ceea ce spui .... lasam pe ala de sus sa decida ce si cum.
PS: nu-mi aduc aminte cand ai avut ocazia sa ma "adulmeci", dar ma rog .... tu stii mai bine
Citat din: dragos2006Eu nu stiu cum pescarul sef te tine moderator pe mosia lui cand tu in restul spatiului virtual esti papagal universal. :hi:   Cel putin faza cu pozitia ta clasica " in genunchi si putin aplecat in fata " :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  a facut furori pe net , eu un locul tau as lua o pauza de scris pe forumuri.
pe mine nu ma mira deloc ca nu stii - pur si simplu ptr a intelege chestia asta ai nevoie de ceva mai mult decat 2 neuroni.
Ma flateaza faptul ca-mi porti de grija, dar iti precizez ca nu trebuie sa-ti faci pbe, oricat de mult o sa ma denigrezi pe mine sau pe altii tu tot mitocan parvenit ramai.

D006

Ionita am o intrebare de 10 puncte pt. tine :  cum se simt doi neuroni in capul tau ?  :wink:

Cristian IONITA

foarte bine alaturi de ceilalti,
dar cei 2 UNICI din teasta ta ce mai fac?
PS: pastreaza punctele, nu de alta dar sunt convins ca-ti vine greu sa numeri pana la 10

D006


Cristian IONITA

pai normal ... ca ai fruntea tesita  :rotfl:
Eu am terminat berea, daca mai ai ceva de spus o sa raspund maine

D006

Vezi ca maine sunt in Bucale , sa ei pozitia clasica daca ne intalnim ! :hi:

D006

Citat din: Cristian IONITA
Andrei - ce voinic esti tu asa peste mari si tari.
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Ce "voinic" ai fi tu fatza in fatza cu mine.
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Nici macar ca un iepure nu ai fi capabil sa faci.

freecristian

Astazi forumul www.apicultor.3xforum.ro are 47 useri inregistrati, 131 subiecte si 1383 mesaje. Un forum care promite extraordinar de mult...un forum in care crestem impreuna cu cunostintele noastre intr-ale apiculturii...  :hi:  :hi:  :hi:
Nu lasa pe maine ce poti face astazi!

Vand faguri APISROM 0764514729

D006

si daaa-mi Doamne mentea romanului de pe urma!
si ajuuuta-ma sa-mi umplu paginili goali!
si aaadumi mai multe babe la biserica!
in numele Taaatalui, si-al fooorumului, si-al meeeu, amin!
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: