muzica

Creat de dragos2006, Martie 05, 2008, 01:16:40 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

 super placut!!!!!!

Kov iulian

#61
Ce parere aveti despre asta 
                                                                          .Cum poti sa te mai consideri romin tu politician de origine romina  care ai fost la guvernare in acesti 20 de ani si care ai vindut tara ta, tara mea,(munca bunicilor si parintilor nostri) strainilor ,bucata cu bucata .

pharaonu75

Aici se pot citi si versurile!

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

#63
     
 
 

Kov iulian

#64
Lisa Gerard                                                                                                                                                                                                                                                                                
     
   
 

Kov iulian

aici avem si o versiune remixata now we are free


Kov iulian

                                                                                                                                                                                                                                          Si eu vreau o tara ca afara , vreau sa fiu mindru cind ies afara de tara mea, de compatrioti mei romani de afara,  nu vreau sa imi fie rusine cas roman , nu vreau sa fiu catalogat tigan sau hot de catre straini .

Kov iulian

#67
     
                                                        Prima se da copila , dar e destul de matura , a doua arata ca o copila dar are 18 anisori ,

Kov iulian

O coloana sonora extraordinara 
         a  filmului  STAR TREK 2009   

Kov iulian

#69
  Jessie J                                                              
     
                                                                                                                    Suparata rau tipa  :) :) :) :) :) :) :)   (primul videoclip e grozav )

soadi

 As vrea sa aflu si eu cum se cheama melodia de la minutul 16.35 din farsa urmatoare. Cine mai tine minte..?.ca e veche oricum melodia.  ^:)^
Merci in avans.

http://www.youtube.com/user/Parcea68#p/a/u/1/adfZummXmPo

Kov iulian

#71
Asta e melodia ce o cauti ?             
                                                                                                                                                                                                                                                                                           mie imi placeau si imi plac mai mult astea   
           

soadi

 Stiam videoclipul...dar ca e a celor de la The Cardigans...puteau sa mai treaca 2 secole si nu-mi mai aduceam aminte. Inca odata multumesc. :thanks:

F.Liviu

Incercati sa ascultati si Fausto Papetti , e o muzica super frumoasa.
Omul destept invata de la altii , cel mediocru din greseli , iar prostul le stie pe toate.

Kov iulian

#74
Si keny G cinta destul de frumos                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
   
                                                                                                                     Eric Clapton cinta si mai si