buletinul apicol al lui marinlm64

Creat de marinlm64, Octombrie 30, 2011, 09:28:09 PM

« precedentul - următorul »

gore

La multi ani MARINE, sanatate familiei tale si albinutelor si sa aveti parte de un an prosper. Cum ai intrat in noul an?, ce lucrari mai faci prin stupina?, cum se prezinta familiile pana acum? Asteptam filmulete.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

Calin Catalin

Nea Marin,
Ce mai e pe la dumneata?
Ce fac albinutele?
Imi e dor de un film de la matale.
"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

Donbazil

Sal'tare!
Marine, te salut si-ti doresc numai bine!
Am si io o rugaminte la tine:
Poate ai posibilitatea sa cauti pe net la voi in Sarbia postari referitoare la albina de Banat. Am intrat pe mai multe saituri ale apicultorilor voivodineni, da cum io nu prea le am cu limba  sarbeasca, am inteles cam putine lucruri.   Sunt filmulete puse de stuparii  sau asociatiile  din zona voastra si daca ai un pic de vreme si multa buna vointa, poate ne ajuti si pe noi sa ne mai  imbunatatim cunostintele....
Salutari prietenesti
Donbazil - Faget :thanks:

dan sebastian

Pe facebook poti vorbii usor cu dl. Marin.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

Cristel

Evident ca dupa toata munca de a posta pe site si-a vazut munca in zadar, s-au pierdut multe din postarile video, asa ca ii inteleg dezamagirea...
"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

romikele

Nu a pierdut practic nimic, noi am reusit sa salvam cam tot ce a postat, dar am nevoie de timp sa finalizez organizarea lor la sectiunea video.

Bătrânul


bismark

   Marin,nu se mai vede de multisor pe forum,cred ca are ceva probleme cu internetul sau este suparat pe noi?.Ma bucur ca sa putut salva arhiva lui si felicit si eu pe Dl.Mihai. =D> :bzz: %%- :coffee: :beer:Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

G. Iulian


marinlm64

buna ziua dragii mei stupari ...ati vazut voi ca ceva e baiu de numai postez ....am probleme cu calculatpru al nou ce lam luat ...ca numi da voie sa instalez magixu de facut filme si am pus altu pawer dr. si cu acela am reusit sai dau decapat si iata numa ce sa termin filmu cel nou lam blocat cam apasat de doua ori si proiectu mia fost deschis ,si numai merge ,am incercat sa l dezinstalez si sal insalez si nu mai merge bine asa ca e vorba de la sistem ca lam dus la maisori mai mari dar nu or avut ce sa faca ,cred ca e bine sa dau sistemu jos si sa pun wnd. xp ,numai wnd .7 care am ,acum oi vedea. ieri jumace de zi am  lucrat si nam reusit nimic ..oi vedea pe parcurs ,...iata asta e cauza ca numai postez ...acum va salut si sanatace ...

pharaonu75

Să trăieşti, Mărine!
Ne bucurăm că eşti bine şi că nu ai probleme mai grave. Cu calculatorul se rezolvă, nu este nimic imposibil.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bismark

    Eu, am zis ca ai probleme cu calculatorul,ca te vedeam cum te conectezi pe skype si iti cadea imediat.Oricum bine ca esti sanatos si poate in curind ne vom auzi si vedea.Cu mult respect ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

dan sebastian

Daca vi la granita de la Severin, te rezolv eu cu calculatorul. Eu am sub 100 km pana in Severin. Daca as avea buletin de mehedinti as fi putut intra si in Serbia, dar am de Gorj. Pasaport nu am.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

Cubby

Oricine din tara poate trece cu buletinul sau cartea de identitate granita in Serbia.

marinlm64