Reguli

Creat de dragos2006, Septembrie 26, 2010, 03:27:57 PM

« precedentul - următorul »

D006

  Am impresia ca se permite folosirea clonelor !
  cine se ascunde in spatele nick-ului : "ursul carcotas" ?  daca continuam in ritmul acesta in curand se va alege praful de munca noastra depusa pe acest forum...

D006

Controlul exprimari libere nu poate duce la nimica bun.
Suntem pe poteca gresita cu aceste reguli copiate de pe alte forumuri.

D006

Ar fi mult mai folositor daca s-ar posta public cine a cui clona a fost si este.
Eu cred ca adevarul pus pe masa rezolva problemele cel mai usor.
Asa aceleasi persoane vor posta sub conturi diferite de la computere diferite.

D006

Tu ca moderator sau administrator trebuie sa fi neutru la asa zisele atacuri personale.
Nu amesteci munca de forum cu ce simti tu personal ca nu iese bine niciodata.
Ti-a intins capcana si ai cazut in ea si asta face rau forumului.
Eu sunt impotriva banari sau pedepsiri de orice fel deoarece dreptul de a te exprima este suprem.

D006

Pai este inca printre noi.
La fel si Ghitza sau Albina Proletara sau Drone dar acum au invatat sa posteze de pe computere diferite pe conturi diferite. Si e bine si asa ca eu nu am nimica impotriva lor ci chiar ma amuza stilul.
Vine iarna si se va posta iar mai mult.  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Eu as prefera ca moderatori sa posteze o lista cu clonele in loc sa le stearga.
Ar fi mai educativ.

pharaonu75

Utilizatorului Dragos2006 i s-a ridicat interdictia, conflictul dintre el si romikele incetand pe acest forum!
Continuarea conflictului in privat nu priveste forumul Apiardeal, fac ce vor ei ca sunt majori!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

ioanardelean55


Mai sa fie !!!!! Da citi administratori mai are acest aforum ???  :hi: :hi: Stuparitul bate recordu cu moderatorii iar noi cu administratorii ,  :nono: :nono:

pharaonu75

Administratori sunt bee_lover si pharaonu75!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

s-au certat,

s-au porcait,

dar acum, si-au revenit
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

ANITEI

Asta nu e o regula dar nu stiam unde sa o pun (remarca). Ar fi frumos si util sa scriem toti de unde suntem , macar judetul daca nu vrem sa ne expunem prea mult. Sunt inca persoane care au profilul cam sarac.Curaj!
'' Pot totul in HRISTOS , care ma intareste.'' Filipeni 4:13

D006

Citat din: ANITEI din Noiembrie 23, 2010, 08:58:36 PM
Sunt inca persoane care au profilul cam sarac.Curaj!
Sunt multe clone de dincolo carora le este frica sa fie stiuti ca intra si aici.

ANITEI

Nu stiu de ce trebuie sa fie un conflict intre cei de "dincolo" si cei de "aici". Eu intru cu placere pe apiardeal pt ca l/am gasit primul si probabil pt ca are Ardeal in nume chiar daca mi se pare mai activa cealata parte a tarii.Ar fi intersant sa stiu cati apicultori inregistrati sunt din Arad si judetele limitrofe nu doar din curiozitate ci si pentru o mai buna colaborare si unire a fortelor.
Spuneam ca nu am nimic cu cei de pe stuparitul unde sunt membru inregistrat cu acelasi nume care chiar este numele meu.
Intru mai rar acolo si pt ca este mai dificil (sau asa mi se pare mie) plus ca pt anunturile apicole trebuie sa te inregistrezi din nou.
Totusi alaltaieri am pus un anunt pe stuparitul cu un abricht pe care il pusesem ulterior si pe apiardeal.E adevarat ca nu am citit regulile forumului pt anunturi si m/am trezit cu anuntul mutat in anunturi care nu respecta regulamentul si o mustrare. M/am suparat putin am citit regulamentul si m/am adecvat cu toate astea sunt cam exagerati , eu nu eram rau intentionat. Speram in bine ca acum se schimba moderatorii!!! :hi:
'' Pot totul in HRISTOS , care ma intareste.'' Filipeni 4:13

Guist Ioan

Domnule Anitei,
Ce e asa greu sa intelegem ca sunt locuri unde anumite reguli trebuie respectate.
In magazinele Real nu ai voie cu bicicleta.Dar ai voie cu rolele.
In zona de joaca a copiilor nu este voie cu caini.Dar in piata agricola gasim si caini si gaini si cai si grau si ceara de albine.
Pe Stuparitul nu ai voie sa "vinzi" Dar ai voie pe Anunturi Apicole.Formum ce are o vizitare buna si deci o sansa de finalizare ...extrem de mare.

Este mai ...randuiala cand avem lucrurile clare.Pe Stuparitul sunt discutii apicole si pe Anunturi sunt...anunturi.

Succes in tot ce intreprindeti
Sanatate

filip

#14
Citat din: Guist Ioan din Decembrie 01, 2010, 10:00:19 AM
Domnule Anitei,
Ce e asa greu sa intelegem ca sunt locuri unde anumite reguli trebuie respectate.
In magazinele Real nu ai voie cu bicicleta.Dar ai voie cu rolele.
In zona de joaca a copiilor nu este voie cu caini.Dar in piata agricola gasim si caini si gaini si cai si grau si ceara de albine.
Pe Stuparitul nu ai voie sa "vinzi" Dar ai voie pe Anunturi Apicole.Formum ce are o vizitare buna si deci o sansa de finalizare ...extrem de mare.

Este mai ...randuiala cand avem lucrurile clare.Pe Stuparitul sunt discutii apicole si pe Anunturi sunt...anunturi.

Succes in tot ce intreprindeti

Sper ca sa inteles
APIARDEALUL e o PIATA AGRICOLA nu un REAL al CLUBULUI de ELITA.
Anitei stai linistit,posteaza acolo unde te simti bine.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)