Cum e posibil asa ceva?

Creat de filip, Februarie 17, 2010, 10:46:35 PM

« precedentul - următorul »

filip

Azi am sunat la APIA DEVA,am primit un raspuns dezamagitor.
Din 2ooo Roni a-ti primit 510 Roni,cei care au depus dosare in Decembrie nu primesc nimic.Mentionez ca am depus dosarul la 1 Noiembrie 2009
Asta-i guvern?
Sa nu respecte ce-i scris negru pe alb?
Unde e ACA care reprezinta interesele apicultorilor?
Ei au fost cu idea sa lege apicultorii de procesatori.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

daca vrei un raspuns pertinent , da un mail la ministrul agriculturii si altfel va sta povestea . Nu stii zicala : "pana la Dumnezeu te mananca ingerii " ...

filip

Astept notificarea scrisa din partea APIA.
Apoi o sa actionez in consecinta.Nu-i posibil sa faci discriminari ,cand am depus dosarul nu mi-a zis nimic de procente din subventie.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

vezi ! " gandesti gresit !!!!
tu zici ca astepti notificarea si apoi actionezi !!!! 
   Un om de actiune intai actioneaza si apoi asteapta notificarea !!!   :nono:

filip

Citat din: dragos2006vezi ! " gandesti gresit !!!!
tu zici ca astepti notificarea si apoi actionezi !!!! 
   Un om de actiune intai actioneaza si apoi asteapta notificarea !!!   :nono:
Cei de la API au zis ca mi-au trimis o scrisoare,poate ajunge pana de DRAGOBETE
Stau si ma intreb,cat de generosi erau cei de la API in a da adeverinta pentru credite la banci,pe motivul ca sistemul e blocat din cauza ministrilor interimari.Ce pateam daca luam bani din banca bazanduma pe SUBVENTIE.:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)