Targul Apicol Zalau

Creat de MELIFERA ZALAU, Aprilie 03, 2013, 07:02:30 PM

« precedentul - următorul »

MELIFERA ZALAU

Melifera Carpatica Cooperativa Agricola din Zalau, organizeaza FESTIVALUL MIERII ZALAU EDITIA I !
Evenimentul va avea loc in centrul orasului, pe platoul de marmura din fata consiliului judetean in perioada 31august- 1 Septembrie 2013
Invitati vor avea parte de muzica si distractie.
Va asteptam cu drag!!
Pentru informatii:
                         0726800894 - Sebi Hedea
                        meliferacarpatica@gmail
"Încearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes."Albert Einstein

Mihai Sergiu

in sfarsit bravo va felicit pentru initiativa si succes in organizare :bravo:
Nu am nici un stup , nevasta mea ii detine pe toti!

MELIFERA ZALAU

Multumesc, speram sa fie ceea ce se se doreste la noi in Salaj! :thanks:
"Încearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes."Albert Einstein

D006

  Eu apicultura mare am descoperit-o la primul targ de apicultura de la Zalau . Daca se va tine acest targ sigur voi fi prezent chiar daca sunt din Rm. Sarat.

mosunick

 :bravo: Sa fie cu bafta, Sebi si sa ne vedem cu bine!
Pana atunci ne mai intalnim la sediu. :hi: :hi: :hi:
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

MELIFERA ZALAU

Citat din: dragos2006 din Aprilie 03, 2013, 09:49:00 PM
  Eu apicultura mare am descoperit-o la primul targ de apicultura de la Zalau . Daca se va tine acest targ sigur voi fi prezent chiar daca sunt din Rm. Sarat.

Va asteptam cu drag!  :bzz:
"Încearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes."Albert Einstein

orbanstefan64

#6
Citat din: MELIFERA ZALAU din Aprilie 03, 2013, 07:02:30 PM
Melifera Carpatica Cooperativa Agricola din Zalau, organizeaza FESTIVALUL MIERII ZALAU EDITIA I !
Evenimentul va avea loc in centrul orasului, pe platoul de marmura din fata consiliului judetean in perioada 31august - 1 Septembrie 2013!
:yes:
Pentru informatii:
                         0726800894 - Sebi Hedea
                        meliferacarpatica@gmail




succes :bravo: :bravo:

daniel.arad

Mult succes in organizarea Targului si felicitari initiativei.   :bravo:

MELIFERA ZALAU

In urma solicitarilor expozantilor doritori sa participe la 1-a editie a Festivalului Mierii Zalau, va comunicam ca incepand cu data de 09.05.2013 se va efecua incheierea contractelor de participare.
Mentionam faptul ca, solicitarile expozantilor vor fi trimise pe adresa: [email protected] sau la tel: +40-726-800-894

Cu respect,
Presedinte
Sebastian Hedea
"Încearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes."Albert Einstein

romikele

Felicitari pentru initiativa, succes in organizare si respect pentru cei din Primarie care va sunt alaturi!
:hi:

orbanstefan64

o echipa tinara cu multa initiativa merita sa aiva succes :nod: :nod: :nod:
:bravo: :bravo: :bravo:
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

#11
Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 04, 2013, 08:22:10 AM
Citat din: MELIFERA ZALAU din Aprilie 03, 2013, 07:02:30 PM
Melifera Carpatica Cooperativa Agricola din Zalau, organizeaza FESTIVALUL MIERII ZALAU EDITIA I !
Evenimentul va avea loc in centrul orasului, pe platoul de marmura din fata consiliului judetean in perioada 31august - 1 Septembrie 2013!
:yes:
Pentru informatii:
                         0726800894 - Sebi Hedea
                        meliferacarpatica@gmail




succes :bravo: :bravo:

florinpop


orbanstefan64

#13
Citat din: orbanstefan64 din August 06, 2013, 07:27:01 AM
Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 04, 2013, 08:22:10 AM
Citat din: MELIFERA ZALAU din Aprilie 03, 2013, 07:02:30 PM
Melifera Carpatica Cooperativa Agricola din Zalau, organizeaza FESTIVALUL MIERII ZALAU EDITIA I !
Evenimentul va avea loc in centrul orasului, pe platoul de marmura din fata consiliului judetean in perioada 31august - 1 Septembrie 2013!
:yes:
Pentru informatii:
                         0726800894 - Sebi Hedea
                        meliferacarpatica@gmail




succes :bravo: :bravo:

morozan simion

buna, stiam ca in perioada 13-15 septembrie 2013 este targul apicol de la zalau, l-ati mutat in perioada 31 august 1 septembrie? si este data batuta-n cuie?