masura141

Creat de nicu has, August 08, 2010, 04:14:41 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Florine, nu mai da din casa, ca te calca DNA-ul! :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: pharaonu75 din Noiembrie 26, 2010, 07:48:41 AM
Florine, nu mai da din casa, ca te calca DNA-ul! :rotfl: :rotfl:

ce sa dau din casa?
mierea?
o dau cui vreau, ca e a mea

doamnei i-am dat, ca a meritat

ce treaba am eu cu Deoxyribonucleic acid adica DNA?
sau.... Domnii Nostrii Ascultatori?
caci cu ... DNA altuia nu pot, ca se supara DNA mea

:wink2:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

crombra

Ai vazut Florine ca te-am trimis pe autostrada nu pe drum batatorit. Merge treaba unsa(cu miere). Ma bucur ca ai rezolvat tot ceea ce ti-ai propus. Vorba aia: daca nu ai un Minitehnicus ,sa-ti cumperi . Daca-l ai sa-l...storci de informatii.  :rotfl: :rotfl: :rotfl:( da ce credeai ca poti sa ma ...) :finger:.
Ai va zut ce relaiv usor se pot accesa banii europeni? Trebuie doar sa dai de omul potrivit. Am vrut sa spun competent. Doamna in cauza nu a avut nici un proiect respins. E super meseriasa. Merita 'indulcita'.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

katilinus

@CCC: maine semnez eu pt masura 141...
eu nu mai speram sa pot prinde anul asta... dar am reusit sa termin actele la timp. si cum spuneam maine tre sa merg sa semnez...

ccc

ce acte ai reusit sa termini la timp? cateva detalii

adi-m

O stire de ultima ora : au inceput sa intre banii in conturi , pentru cei eligibili,sesiunea din primavara 2010. :)

antiopa din ardeal

Citat din: adi-m din Decembrie 03, 2010, 07:36:04 PM
O stire de ultima ora : au inceput sa intre banii in conturi , pentru cei eligibili,sesiunea din primavara 2010. :)

  Asta doar pentru fericitii care au semnat deja decizia de finantare. Dupa datele madr in 26.11.2010 erau deja semnate in toata tara 757 de dosare din totalul de aprox 13000 ceea ce inseamna ca in 5 zile lucratoare au fost semnate in tara 171 dosare (madr a anuntat in 19.11.2010 586 de dosare semnate). In ritmul acesta socotiti si dv cate saptamani mai sunt necesare pentru semnarea tuturor dosarelor.

crombra

Victorieeeee!
Azi am semnat decizia de finanatare si cererea de plata.
Si mai faaac un tur actele pana la Constanta(ca acolo e 'regionala'), de parca n-au mai fost de cateva ori....
Banii or intra in Ianuarie. Rabdare si ....(nu tutun ca m-am lasat de vreo 15 ani) iar rabdare.
Uite domne' asta e marea virtute a romanului : are un talent inascut la 'a avea rabdare' ca nu-l intrece nimeni.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

Florin_Dan

Termenul legal de primire a banilor  este de 20 zile de la semnarea deciziei si a cererii de plata

orbanstefan64

alaltaieri am semnat la tg mures avem promisiune ca pina la finele lunii sa primim banii
dar vb lui crombra rabdare ,rabdare.( la mine inca  merge si tutunul) :rotfl: :rotfl:
:hi: :hi:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: crombra din Decembrie 10, 2010, 02:21:51 PM
Victorieeeee!
Azi am semnat decizia de finanatare si cererea de plata.
Si mai faaac un tur actele pana la Constanta(ca acolo e 'regionala'), de parca n-au mai fost de cateva ori....
Banii or intra in Ianuarie. Rabdare si ....(nu tutun ca m-am lasat de vreo 15 ani) iar rabdare.
Uite domne' asta e marea virtute a romanului : are un talent inascut la 'a avea rabdare' ca nu-l intrece nimeni.

Si... inca o anantpremiera de Victorieee
Azi a fost pozarul...(adicatilea cel ce face poze) si mi=a fotat stupina...
Deci... intru si eu in linie dreapta sa pot strica VICTORIEEE ca marius
dar cica o sa fie pe la vara... :uimit:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

D006

Este cineva care are accesata masura 141 de cel putin 1 an si a primit si banii?
Dati-mi va rog un pm si va contactez eu va rog frumos.

Kov iulian

La noi in ialomita nu sa cerut cazier judiciar pe PFA ci pe PF,cazierul fiscal de la fisc a trebuit sa fie pe PFA

orbanstefan64

inseamna ca la voi o miscat bine la noi inca nimic :nono: :nono:

adi-m

Citat din: Kovaci iulian din Decembrie 20, 2010, 01:17:34 AM
La noi in ialomita nu sa cerut cazier judiciar pe PFA ci pe PF,cazierul fiscal de la fisc a trebuit sa fie pe PFA
Cate bordee atatea obicee,oricum principalul e sa reusiti sa semnati decizia de finantare, ca banii vor veni sigur :hi: