Sarbatoarea Mierii Blaj 27-28 MArtie 2014

Creat de apidava, Martie 10, 2014, 10:57:59 AM

« precedentul - următorul »

romikele

Va multumesc tuturor, imi pare rau ca am poluat topicul cu Blajul cu problema mea.
Nu optimismul imi lipseste, iar suportul vostru ma ajuta mult!
Stiu ce ma asteapta, nu mi-e teama, dar mi-e ciuda ca tocmai acum cand aveam o gramada de treaba sunt nevoit sa trag mata de coada.

Hermannstadt

Nea Mihai, insanatosire grabnica, restul nu sunt probleme, toate se rezolva daca avem sanatate.

Numai bine!
:hi: :hi: :hi:
Cand esti mort, nu stii ca esti mort.Este greu doar pt ceilalti.La fel si cand esti prost. Phillippe Geluck
http://hermannstadt.sunphoto.ro/

stefan1

  Mihai, iti tinem pumnii!
  Insanatosire grabnica! Totul va fi bine.    :nod:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

bee_lover


sandupop

Cateva poze de la Blaj...
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

dodo79


sandupop

Nu trageti!! ...Sunt incepator.

dodo79


sandupop

Mai incerc sa pun cateva
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

cristian87

foarte multa lume dar era aproapr imposibil sa cumperi ceva mai greu sau mai voluminos ca nu te lasa garcea sa te apropii cu masina
proasta organizare
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

stefan1

  Multumim pentru pozele frumoase!     :thanks:
  Vad pe maestrul Visan! Stiu ca este si apicultor, ca de altfel si Mircea Diaconu.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

sandupop

De obicei îmi place sa fac poze multe, ...... dar in graba cu care am plecat spre targ, am incercat sa nu raman fara baterii la aparatul foto ( cum am patit la Cluj), asa ca am pus la mine 2 seturi, dar......dimineața am formatat cardul,  si am uitat sa- l mai scot din laptop :rusine: :rusine: :rusine:,.......vârsta. :rusine: :rusine:.si am ajuns cu aparatul ...gol. ))/  ))/  ))/..noroc cu telefonul....poate la urmatorul eveniment sa fie bine...Salut pe acesta cale pe apicultorii apiardeleni cu care m-am intalnit la Blaj. :hi: :hi: :hi:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

D006

  Vreme frumoasa , locatie spatioasa dar probleme cu parcarea si gratarele .  Am vazut un pakistanez care vindea niste combinezoane foarte interesante.

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Citat din: sandupop din Martie 27, 2014, 09:07:37 PM
Ehee..... nu va spun... :) :)

Dar Regina ce a spus cand a vazut "zborul de puiet" din jurul trantorului? =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube