Filmulete Stupina Godinesti Gorj

Creat de dan sebastian, Februarie 10, 2013, 04:23:28 PM

« precedentul - următorul »

Vyktor


dorindafi

CODUL  e   LEGEA
         0763650092

apivasmob

Sanatate tuturor apicultorilor

clabescu.marius


oroles

Daca tot iti ureaza toti "La multi ani!", ma iau si eu dupa ei. Sa fii fericit Dane, sa ne traiesti, sa ai sanatate si noroc. Mai ales noroc, ca sanatate au avut si pasagerii de pe Titanic!
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

dorindafi

da , da cel putin ramine-n istorie  =))
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

Paraschivescu Teodor

Multa sanatate fericire si sa va bucurati de cei dragi.LA MULTI ANI.  :happy_birthday:

dan sebastian

0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

MARIUS_bc


crisian-nicolae


Dan Pașca

Dane sa traiesti LA MULTI ANI. !!!!Sa fi sanatos sa poti ingrijii albinele.

Cristel

Citat din: dorindafi din Martie 24, 2016, 06:56:29 PM
da , da cel putin ramine-n istorie  =))
Dorine, cam cati naufragiati stii tu de pe Titanic, apropo's de ramanerea in istorie? Doar Titanicul, nu? :P
La multi ani frumosi si sanatosi alaturi de cei dragi Dane! Tatal divin sa te ajute in tot ceea ce faci si sa ai har de apicultor! Albine harnice si caturi pline!  %%-
"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Vyktor

Citat din: Cristel din Martie 25, 2016, 08:13:30 AM

Dorine, cam cati naufragiati stii tu de pe Titanic, apropo's de ramanerea in istorie? Doar Titanicul, nu? :P

Si mai stie pe Kate Winslet =))

dan sebastian

A început nectarul și polenul din plin.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

dan sebastian

Am spart și betonul pt ca iar am pus prea mult pe camioneta, 2 cupe de griblura și două de piatră.
Roata de spate s-a scufundat 30 cm până s-a suspendat Masina. A trebuit descărcată și carata manual.
Am început postarea stâlpilor pt modificarea halangarului să pot intra cu mașina cu înălțime mai mare.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.