Filmulete Stupina Godinesti Gorj

Creat de dan sebastian, Februarie 10, 2013, 04:23:28 PM

« precedentul - următorul »

dan sebastian

0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

apivasmob

C-am prost cu sunetul, s-a smuls mufa de la microfon. :)
Sanatate tuturor apicultorilor

dan sebastian

Cred ca e un defect ascuns al camerei. Se întrerupe automat după 1 min și 20 sec.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

Cristel

Citat din: dan sebastian din Martie 07, 2016, 07:11:01 AM
Cred ca e un defect ascuns al camerei. Se întrerupe automat după 1 min și 20 sec.
Poate e o setare, nu un defect! Cauta in cartea tehnica.
"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

dan sebastian

Azi a mers camera. Am facut videoclipul scurt pt ca nu stiam daca mai face iar fite cu sonorul.
http://youtu.be/HUHD2IiAjL0
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

Vyktor

Dane, ai grija cu lingurita.  Ia si tu un polonic sa nu fii acuzat de plagiat =))

oroles

Vad ca arata bine stupii. De ce va plangeti? Chiar daca e vremea urata cu albina stati mai bine decat in zona mea.
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

apivasmob

Citat din: dan sebastian din Martie 12, 2016, 06:51:48 PM
Azi a mers camera. Am facut videoclipul scurt pt ca nu stiam daca mai face iar fite cu sonorul.
http://youtu.be/HUHD2IiAjL0
Dane vezi sa nu iti bage puiet pe rama in cap ca eu am patit-o acum 2 ani.(drept vorbind era in dupa 15 aprilie .
Sanatate tuturor apicultorilor

dan sebastian

Citat din: Vyktor din Martie 12, 2016, 07:11:32 PM
Dane, ai grija cu lingurita.  Ia si tu un polonic sa nu fii acuzat de plagiat =))
Data trecuta aveam o dalta. Sa nu zica ceva Dorian din Canada, ca Dl. Calmus imi da voie cu lingurita.
:nebun:
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

oroles

Citat din: apivasmob din Martie 12, 2016, 08:41:01 PM
Citat din: dan sebastian din Martie 12, 2016, 06:51:48 PM
Dane vezi sa nu iti bage puiet pe rama in cap ca eu am patit-o acum 2 ani.(drept vorbind era in dupa 15 aprilie .
Si ce daca baga puie? O iei si o bagi în cuib.
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

tinumaftei

Citat din: apivasmob din Martie 12, 2016, 08:41:01 PM
Citat din: dan sebastian din Martie 12, 2016, 06:51:48 PM
Azi a mers camera. Am facut videoclipul scurt pt ca nu stiam daca mai face iar fite cu sonorul.
http://youtu.be/HUHD2IiAjL0
Dane vezi sa nu iti bage puiet pe rama in cap ca eu am patit-o acum 2 ani.(drept vorbind era in dupa 15 aprilie .
N-am priceput ce ai patit cu puietul pe rama din cap!!! ?

filip

Citat din: apivasmob din Martie 12, 2016, 08:41:01 PM
Citat din: dan sebastian din Martie 12, 2016, 06:51:48 PM
Azi a mers camera. Am facut videoclipul scurt pt ca nu stiam daca mai face iar fite cu sonorul.
http://youtu.be/HUHD2IiAjL0
Dane vezi sa nu iti bage puiet pe rama in cap ca eu am patit-o acum 2 ani.(drept vorbind era in dupa 15 aprilie .
In filmulet era o rama pusa peste rame,din ea se infruptau albinele.
Discutia e in sensul sa aiba grija sa nu puna puiet in ea.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

tinumaftei


Cristel

Citat din: Vyktor din Martie 12, 2016, 07:11:32 PM
Dane, ai grija cu lingurita.  Ia si tu un polonic sa nu fii acuzat de plagiat =))
In ultima postare domnul Calmus a trecut la utilizarea unei linguri mari. Asa ca nu mai e cazul de plagiat...Se numeste putere de convingere!  :P Pana acum vad ca sunt taberele impartite, sunt multi pro si contra stimularii. Eu sunt adeptul stimularilor, au avut rezultat in sudul tarii. Cred ca totul tine de posibilitatea de a culege ceva si din natura.
Dane, la tine nu e frig? Vad ca e o primavara capricioasa, sa speram ca doar inceputul e asa si nu vom fi nevoiti sa stam calare pe stupi sa-i stimulam/alimentam.
"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Vyktor

A fost doar o gluma :P. Personal si eu sunt de acord cu stimularea de genul acesta, dar doar daca ar avea si ceva cules din natura. :hi: