Targul pentru un Viitor Sanatos - Cluj-Napoca 2014

Creat de centrulapicol, Ianuarie 17, 2014, 06:01:23 PM

« precedentul - următorul »

sandupop

Ok. Ar fi fain sa ne intalnim. Tinem legatura. De la Adria Prod Com, Lucian Ghidiu?
La targ erati ocupat cu un domn care intreba cati stupi puteti face intr-o saptamana.....nu-i nimic ca ne intalnim poate la Blaj..
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

uve

La Cluj am intalnit multi prieteni si am avut-o alaturi si pe ALBINUTA !
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

sandupop

ehee amintiri...amintiri...Punem baterii in aparatele de fotografiat si la Blaj.....nu ramane nimic ne imortalizat. Il salut pe aceasta cale pe Ciucur si pe Uve. Ne vedem sigur la Blaj in prima zi... :hi: :hi: :hi:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

D006

prietenul Radu Pandrea m-a rugat sa public urmatorul anunt :


Dupa cum ne-am obijnuit, primul sfarsit de saptamana complet din luna MARTIE 2015 marcheaza la Cluj Napoca, evenimentul apicol asteptat de toti apicultorii, consumatorii de produse apicole dar si de aspirantii in apicultura din zona de Nord-Vest a Romaniei, si anume targul apicol Cluj-Napoca.

   Numit inca de la debut Targul pentru un Viitor Sanatos, a V-a editie a acestui eveniment se va desfasura in perioada 07-08 martie 2015.
   Datorita anvergurii tot mai mari a evenimentului prezentat, locatia va fi anuntata la inceputul lunii februarie pe toate canalele oficiale de diseminare a acestei informatii.