De prin net

Creat de tassevasi, Septembrie 04, 2011, 11:19:06 PM

« precedentul - următorul »

Kov iulian

Exista INGERI printre noi? Imaginile INCREDIBILE care au pus pe ganduri MILIOANE de oameni din toata lumea VIDEO

http://www.kanald.ro/multimedia/exista-ingeri-printre-noi--imaginile-incredibile-care-au-pus-pe-ganduri-milioane-de-oameni-din-toata-lumea-video_65506.html
Comentari ale unor persoane credincioase ce au vazut acest film.
Un tip
Citatatata timp cat nu e nicio dovada credibila cum c-ar fi trucaj.... cred ca e vb de un miracol ! miracolele chiar exista...
O tipa
CitatEu cred ca da,ptr ca se vede clar cum cineva l-a salvat in ultima clipa...
Un tip
CitatExista Cineva acolo sus care are grija de fiecare dintre noi
Voi ce credeti?

marius_vfp

stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

Kov iulian

O campanie chinezeasca a lansat un joc pe piata si au lansat acele videoclipuri ca un fel de promo
Curios e faptul ca foarte multi au crezut ca e adevarat acel film si " ingerul" ce a salvat acel om.

The TRUTH About the Teleporting Girl Caught on Surveillance

tassevasi

  Traim in plina  greva  fiscala !!!!
 

tassevasi


Kov iulian


Kiwi Bee

Filmul a fost facut invers, deci camioanele mergeau inainte dar oricum este o cascadorie de nota 10.

Kov iulian

Asta nu e o simpla cascadorie, daca era doar o simpla cascadorie nu conta modul cum a fost facuta atat timp cat arata bine la final.
Asta e reclama si prin ea se prezinta cat de precis e sistemul de directie a acelor camioane
Daca au facut cum spuneti sunt jegosi si au mintit

pharaonu75

Forget about Volvo!
Coloana sonora si imaginea cu Van-Damme imbatranit, mi-au trezit nostalgia anilor '90 cand filmele sale erau "religie". Iar clipul acesta mi se pare un excelent tribut adus carierei sale.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

marius_vfp

Citat din: Kiwi Bee din Noiembrie 15, 2013, 01:31:37 AM
Filmul a fost facut invers, deci camioanele mergeau inainte dar oricum este o cascadorie de nota 10.

=)) pe soare nu l-au putut pacali  .
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

Kiwi Bee

Citat din: marius_vfp din Noiembrie 15, 2013, 02:54:24 PM
Citat din: Kiwi Bee din Noiembrie 15, 2013, 01:31:37 AM
Filmul a fost facut invers, deci camioanele mergeau inainte dar oricum este o cascadorie de nota 10.

=)) pe soare nu l-au putut pacali  .

Ma corectez.
Am cautat putzin si am gasit un alt film unde se faceau pregatirile si acolo se zice ca se merge cu marsalierul, deci inapoi.
Daca asa este intreadevar camioanele in cauza au ceva electronica super.

Volvo Trucks - Teaser Live Test 6

NiKoN

Un prieten adevarat nu poate fi cumparat, dar poate fi vandut!

Kov iulian

#462
Citat din: Kiwi Bee din Noiembrie 15, 2013, 04:56:46 PM
Am cautat putzin si am gasit un alt film unde se faceau pregatirile si acolo se zice ca se merge cu marsalierul, deci inapoi.
Daca asa este intreadevar camioanele in cauza au ceva electronica super.
Un singur sofer face toata munca ( cel din stanga ) celalalt isi pastreaza aceasi triectorie.
Se poate vedea pe astfalt ca fiecare sofer are marcajele lui pe care le respecta.
Daca ar fi facut miscarea de departare amandoi soferii erorile amandorura s-ar fi adunat si ar fi dus la esec si o tranta cu moaca de asfalt.

Unii radeau si spuneu in diverse locuri ca ar fi fost mai bun Badea pentru aceasta cascadorie dar din pacate cei de la volvo nu au avut suficienti bani pentru a plati o asa "vedeta" asa ca au fost nevoiti sa se multumeasca cu Van Dame.  =)) =)) =)) =)) =)) =))

Amuzant e ca sa simtit bagata in seama "vedeta" asa ca a pus acest videoclip pe pagina lui si a anuntat  ca poate si el asa ceva .

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

marius_vfp

plus de asta ca cel din stanga cum spui tu , e simplu in 2 axe , cel din dreapta imaginii e cu cap tractor 3 axe , acolo erorile de manevrare sunt mult mai mari , o simpla micare a volanului daca in mansarier e facuta , halt tot , spatele camionului o ia razna rau , eu raman la aceeasi idee camioanele merg spre inainte dar filmul e derulat invers , din filmul ulterior cel cu pregatirile se vede clar ca soarele e la apus , iar la inceputul filmului soarele e ceva mai jos apoi la finalul filmarii soarele se vede mult mai sus .  daca gresesc  asta e ,
ma intreb oare cate duble or fi tras :) :) :)
spor
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

dredd