Folositi chatul

Creat de filip, Octombrie 06, 2007, 05:24:38 PM

« precedentul - următorul »

filip

Nu toate persoanele sunt dispuse sa dea ID-ul pentru comunicare se poate folosi chatul.Jos apar membri logati se stie cine in direct daca aveti ceva de comunicat scrieti pe chat,iar membri va rog un ochi si pe chat =D
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

filip cred ca ar fi mai usor...

D006

Dlor,
Daca nu va deranjeaza eu as face o propunere:haideti sa stabilim o ora sau 2 din zi in care cine vrea sa intre pe chat va sti ca ar putea gasi parteneri de discutie.Se practica la case mai mari(vezi Bee-l) asa ca noi de ce n-am face-o.Ce ziceti dnul Administrator?
Cu stima

bee_lover

Eu sunt intr-u totul de acord.Stabiliti ora sau orele si eu o voi introduce acolo sus unde scrie bine v-am gasit....
             Cu stima. :hi:

D006

baieti eu sunt de la tara unde este...''chatul''...cum ajung la el...abia am invatat sa scriu aici..ma descurc bine cu romtelecom-ul ..nr meu 0243363377...
altceva n-am...

D006

URA..am gasit unde intru in chat..e pe prima pagina...am mai intrat dar nu stiam ce este ..

bee_lover

Daca vreti va pot ajuta eu sa va faceti adresa de messenger.

D006

Dle bio ,
Nu dispera ca nu toti s-au nascut invatati.Intreaba unde nu stii,intrebarea nu spune ca nu stii ci ca vrei sa inveti.
Cu stima

D006

Dle Administrator,
Te rog ptr o mai buna colaborare sa ma destitui din fct de Moderator.Nu e lucru pe care il caut ma multumesc sa pot posta si sa-mi spun parerea fara sa fiu jignit...Apoi ptr moment cred ca e absurd sa fiu moderator la 38 de useri.Traiesc cu speranta ca nu va fi nevoie de Moderator,mentinindu-ne in limitele bunului simt.
Cu stima

D006

Dlor,
Parerea mea eate ca pe timp de iarna sa ne intilnim vineri de la 8 pm.Asta nu inseamna ca dv nu puteti propune alta zi si alta ora.
Cu stima

D006

e foarte bine vineri seara la 8...sper ca vom fi cit mai multi..

D006

Dle bio,
Mai mult ca sigur ca vom fi.Trebuie numai putina rabdare.
Cu stima

Porfy66

Totusi de unde se acceseaza chatul???????

Porfy66

Un chat ar fi necesar. Sunt uneori probleme urgente si cu putin noroc gasim pe cineva care sa ne raspunda.
Deci sunt pentru chat!   :hi: :hi: :hi:

apicultor.md

din toate ce stiu eu pe toate siturile se poate chata ...aici de ce nu???
sant pentru chat..
va salut..