catre admin

Creat de sfantul spiridon, Februarie 07, 2010, 10:53:45 PM

« precedentul - următorul »

D006


D006

Citat din: dragos2006Scurt pe doi : cine se ascunde la umbra anonimatului o face deoarece ii este rusine cu propria identitate .  Pot scrie ce vor despre mine deoarece ei nu exista , sunt buni numai de luat la misto , sunt un fel de mascarici la curtea regelui si din acest motiv nu putem sa ne suparam pe ei.
Nefiind membri REALI sunt aici doar pt amuzamentul nostru si al lor si nu pot sa se simta jigniti de nimica.

orbanstefan64


centrifuga

iarna grea,
muiere ra,
vitele n-au ce manca,
saracut de viata mea!
am avut unele probleme in ultima perioada care m-au tinut departe de forum,inclusiv de participarea la targul de la Campina.
acum cand am revenit, constat o deteriorare a dialogului-pe mine nu ma afecteaza ca rezist la tavaleala-dar pe unii mai sufletisti ii afecteaza efectiv!
ce ati avut fratilor cu bucovineanu de l-ati facut sa renunte?
stau si ma gandesc daca nu e nevoie sa solicitam detasarea de pe celalalt forum a lui Cristian Ionita !
chiar asa,nu putem sa dam dovada de minima maturitate?

D006

Oameni REALI dau si au dat dovada de maturitate cu mici excepti.
Bucovineanu a ales calea lui, calea cea buna care reflecata caracterul lui. El este moderator de felul lui si nu are nevoie de epoleti. A fost nevoie de cineva care sa impuna ceva control asupra fantomelor care bantuie pe aici cu ganduri rele.

Guist Ioan

Revin cu propunerea mea.
Datorita experientei umane si diponibilitati de a sta pe forum, propun ca AndreiRN sa fie al treilea moderator.
Va rog sa luati in serios si sa supuneti la vot.
Sanatate

sfantul spiridon

eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

orbanstefan64


Bătrânul

Eu il propun pe Fullfit 44  argumente : 1) este un luptator 2) stie calculator. 3)  ne stie pe noi ........ nn) scapam de gura lui :rotfl: si nu in ultimul rind trebuie se recunoastem ca e inteligent

valter

''Eu il propun pe Fullfit 44  argumente : 1) este un luptator 2) stie calculator. 3)  ne stie pe noi ........ nn) scapam de gura lui  si nu in ultimul rind trebuie se recunoastem ca e inteligent''.
4.Totusi...un mare pinguin. :wink2:
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

Guist Ioan

Batranu si Valter, ati uitat sa votati. :nono:
Americanul probabil acu doarme.Cand se trezeste face infarct.
ups
Sanatate

Bătrânul

Citat din: pupemeaBatranu si Valter, ati uitat sa votati. :nono:
Americanul probabil acu doarme.Cand se trezeste face infarct.
ups
Baciul asta e mare smecher pe stuparitul poarta palarie de oltean si la noi de ardelean :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

D006

Citat din: BatrinulEu il propun pe Fullfit 44  argumente : 1) este un luptator 2) stie calculator. 3)  ne stie pe noi ........ nn) scapam de gura lui :rotfl: si nu in ultimul rind trebuie se recunoastem ca e inteligent
Multumesc Batrine de "alegerea facuta" :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Dar ...e o caciula prea mare pentru "capul" meu mic :rotfl:
L-as propune si eu pe AndreiRN, dar una la mana...cand dormim noi, el sta treaz si invers...iar a doua la mana...e razbunator...asta ma baneaza imediat cum se vede la putere  :rotfl:  :rotfl:  :hi:  :hi:

Guist Ioan

Citat din: Batrinul
Citat din: pupemeaBatranu si Valter, ati uitat sa votati. :nono:
Americanul probabil acu doarme.Cand se trezeste face infarct.
ups
Baciul asta e mare smecher pe stuparitul poarta palarie de oltean si la noi de ardelean :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Tinere,
Ma dezamagesti.
Pe stuparitul am clopul din marginime.Original
Acilea,pe apimoldova, am plostita aia pentru ploaie dar si pt soare, cred ca din muntenia.
Si nu o mai intoarce ca la PH.
Suna-l pe Valter si votati pe Andrei ca si moderator.
Sanatate

D006

Eu i-as pune moderatori si pe Andrei si pe Fulfit46 , apoi sa ne distram cum se baneaza intre ei ...   :zzz: