totul pana la bani....

Creat de alexandruCL, Mai 18, 2011, 10:58:26 PM

« precedentul - următorul »

alexandruCL

vad ca nimeni nu mai zice nimic referitor la plata hosting-ului. cand e vorba de dat bani, toata lumea tace malc.... urat, foarte urat..... :redcard:
unde sunt vanzatorii de echipamente, stupi, mancare, si altele?... unde sunt stuparii cu sute si sute de colonii de albine, cu productii record de polen si de miere?... unde sunt fruntasii forumului cu sute si sute de postari?...unde sunt codasii?... unde sunt incepatorii?... unde sunt avansatii?... samd.
ar fi bine oare, ca accesul pe forum sa fie pe baza de abonament anual?... nu stiu... zic si eu...

D006

  Cat timp forumul se deschide cu o mare reclama in susul paginii cred ca nu mai este nevoie de bani din alta parte . sa mai spun si de celelalte reclame ????????????????
  Daca forumul se curata de reclamele la scanduri vandute drept stupi platesc eu toata suma , pana atunci sa plateasca cine isi face reclama !

alexandruCL

vorbim de acelasi forum? mie mi se descide cu un chat....
esti sigur ca administratorul (sau proprietatul, sau ce o fi el) incaseaza bani din publicitate?

orbanstefan64

dupa  cite stiu nimeni nu incaseaza nimic

Kov iulian

Citat din: alexandruCL din Mai 18, 2011, 10:58:26 PM
vad ca nimeni nu mai zice nimic referitor la plata hosting-ului. cand e vorba de dat bani, toata lumea tace malc.... urat, foarte urat..... :redcard:
unde sunt vanzatorii de echipamente, stupi, mancare, si altele?... unde sunt stuparii cu sute si sute de colonii de albine, cu productii record de polen si de miere?... unde sunt fruntasii forumului cu sute si sute de postari?...unde sunt codasii?... unde sunt incepatorii?... unde sunt avansatii?... samd.
ar fi bine oare, ca accesul pe forum sa fie pe baza de abonament anual?... nu stiu... zic si eu...
am facut si eu acolo o mica donatie pt forum , si nu am prea multe albine , am doar 26 , sunt sigur ca si alti au facut dar nu sunt asa laudarosi ca mine , sa iasa in fata . si sunt sigur ca vor mai fi persoane care vor da acolo mici donati ca mine , haideti sa nu devenim pesimisti , vom trece si de hopul asta .Eu sunt convins ca totul va fi bine .

mape 48-petru manea

D-le Romichele va rog pe MP trimiteti adresa d-voastra ,vreau sa trimit si eu ceva prin mandat postal
stiti la noi la tara nu avem banci.Multumesc.

pharaonu75

Citat din: Kov iulian din Mai 20, 2011, 05:58:12 PM
... sunt sigur ca si alti au facut dar nu sunt asa laudarosi ca mine , sa iasa in fata . si sunt sigur ca vor mai fi persoane care vor da acolo mici donati ca mine , haideti sa nu devenim pesimisti , vom trece si de hopul asta .Eu sunt convins ca totul va fi bine .

Sa stii ca sunt membri care au sarit in ajutor imediat, insa au dorit sa ramana "anonimi"!
Le respect dorinta, desi tare as fi vrut sa spun tuturor cine sunt... insa asa nu pot spune decat ca sunt oameni de nota 2000!
Jos palaria!  :bravo:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

Citat din: pharaonu75 din Mai 22, 2011, 12:34:05 AM
Citat din: Kov iulian din Mai 20, 2011, 05:58:12 PM
... sunt sigur ca si alti au facut dar nu sunt asa laudarosi ca mine , sa iasa in fata . si sunt sigur ca vor mai fi persoane care vor da acolo mici donati ca mine , haideti sa nu devenim pesimisti , vom trece si de hopul asta .Eu sunt convins ca totul va fi bine .

Sa stii ca sunt membri care au sarit in ajutor imediat, insa au dorit sa ramana "anonimi"!
Le respect dorinta, desi tare as fi vrut sa spun tuturor cine sunt... insa asa nu pot spune decat ca sunt oameni de nota 2000!
Jos palaria!  :bravo:
Cinste lor , celor care au facut donati si nu s-au laudat ,

Ursul circotas

Fratilori ! Dupa cit a lucrat Romikele pentru noi sint comvins ca fiecare dintre noi putem trimite pretul a doua borcane de miere sa simte si  el un pic rostul muncii sale. :thanks:
Fericire va doresc !

pharaonu75

Nu este vorba ca Romikele "sa simta un pic" rostul muncii sale!
Munca la ceea ce inseamna Apiardeal a fost, este si va fi din pura pasiune, gratis!
Nu a cerut nimeni bani pentru a-i folosi in scopuri proprii, ci pentru a plati contravaloarea hosting-ului pe server a forumurilor de discutii si anunturi (plata chiriei pe serverul american)!
De aceea am si spus ca va fi transparenta totala, adica vom afisa pe forum cine si cat a trimis!
Cine nu doreste sa-i fie dat numele, il vom trece ca anonim, insa vom afisa totusi suma, pentru a nu exista suspiciuni, dubii, etc!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube