CRĂCIUN FERICIT !

Creat de romikele, Decembrie 24, 2012, 07:58:22 PM

« precedentul - următorul »

kostas

Craciun fericit,   multa  sanatate  si  la  multi  ani tuturor  forumistilor !!!!!
este o  greseala  sa  crezi, ... ca  nu  exista  greseli.

roi_ag


pad3

Sarbatori fericite si numai bucurii!
somnul ratiunii naste monstri

cipik

Crăciun fericit.


Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

orbanstefan64

CRACIUN FERICIT SANATATE SI TOATE CELE BUNE !
            DOAMNE AJUTA TUTUROR !

: sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:  : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:  : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:

Ioan Sitea

Fie ca dupa un an atit de anormal din toate puctele, Bunul Dumnezeu sa va dea multa sanatate ,fericire si tot ce va doriti
   Va doresc un  CRACIUN FERICIT   tuturor.

hur

Craciun fericit tuturor!
(atentie:  nu-L uitati pe Sarbatorit)
Pot totul în Hristos care mă-ntăreste

corneliuhrom

la multi ani  cu prilejul sarbatorilor de craciun  si sf vasile tuturor ce posteaza  ajutind pe cei care indragesc apicultura cit si celor care cer ajutor in acest sens =D> :bzz: %%- :birthday: : sampanie: :cu plăcere:

Bătrânul

M-am ramolit si sint retras dar nu v-am uitat !!! La multi ani STUPARI DRAGI !!!! :hi: :hi: :hi:

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

gabiiasi

CRĂCIUN FERICIT ALĂTURI DE CE-I DRAGI!

romikele

Sfintele Sărbători de Crăciun şi Anul Nou să vă aducă sănătate maximă, putere de muncă şi multe satisfacţii alături de cei dragi.
Albinuțelor zile bune pentru zborul de curățire și rezerve de hrană din belșug.
La Multi Ani !
:mosul:

serban

Crăciun fericit!

G. Iulian

 :mosul: Crăciun fericit tuturor!  :mosul:

dan sebastian

Craciun Fericit !
: sampanie:    : sampanie:    : sampanie:
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.