Sanctiuni

Creat de romikele, Martie 12, 2012, 07:45:50 AM

« precedentul - următorul »

Bistriteanul

Citat din: Alutus din Aprilie 25, 2017, 05:50:33 PM

Intr-o tara in care minciuna, calomnia fatisa, dispretul si  ura fata de cel deosebit de turma, sunt promovate la vedere , spre deliciul publicului, o  injuratura insotita de un sir de insulte, nu poate decat sa confirme superioritatea  si unicitatea eternei si fascinantei Romanii..
Apelul la toleranta, sub ipoteza ca  mari profesionisti ar fi pititi sub cele doua  nickname nu este in masura sa onoreze pe cineva. Solidaritatea cu lectia de civilitate oferita recent de Ilie Nastase confirma atasamentul majoritatii romanilor fata de valorile stramosesti. Valori situate pe o scara,   pe care ne straduim din toate puterile sa o asezam cu fundul in sus.

:nod: :nod:
Admir albina si cainele national, Ciobanescul Romanesc Carpatin.

http://www.carpatin.net/
http://www.carpatin.net/forum

undragutz

Citat din: Alutus din Aprilie 25, 2017, 05:50:33 PM

Intr-o tara in care minciuna, calomnia fatisa, dispretul si  ura fata de cel deosebit de turma, sunt promovate la vedere , spre deliciul publicului, o  injuratura insotita de un sir de insulte, nu poate decat sa confirme superioritatea  si unicitatea eternei si fascinantei Romanii..
Apelul la toleranta, sub ipoteza ca  mari profesionisti ar fi pititi sub cele doua  nickname nu este in masura sa onoreze pe cineva. Solidaritatea cu lectia de civilitate oferita recent de Ilie Nastase confirma atasamentul majoritatii romanilor fata de valorile stramosesti. Valori situate pe o scara,   pe care ne straduim din toate puterile sa o asezam cu fundul in sus.

Ma sorosist jegos iar ai aparut ?
Nadia, Nastase si Hagi sunt eroii Romaniei moderne ..
Eu ca bun roman fac zid in jurul oricaruia dintre cei amintiti mai sus orice ar face sau spune ei la un moment dat.
Cind o sa fii macar la sfertul lui Ilie Nastase atunci sa folosesti numele si sa-i rastalmacesti faptele lui in mesajele tale jegoase.
Dispari !!


undragutz

Citat din: marian sima din Aprilie 25, 2017, 02:54:29 PM
Cu Balasbebe ce o fi avut?A vazut sigla asociatiei cumva pictată pe la el.Dar Apivasmob a fraternizat cu sindicatul?
Celalalt ce a facut ?A chemat la majorat mai mult membri de sindicat?
Cel cu plaja bănuiesc ca a scris pe nisip numele sindicatului.
Nu prea am mai intrat in ultima perioada pe forum,ne-am procopsit de mult cu talibani astia?

Ma baietasule esti idiot rau de tot .
Numai fantezii timpite ai in capul ala .

undragutz

Citat din: oroles din Aprilie 25, 2017, 01:59:47 PM
Inseamna ca @un dragutz habar nu are. Eu i-am dat o sticla cadou lui Romikele,

Era cu hidromel ?
Dl-e Romikele sa inteleg ca "te dopezi" ? Tinerelule.. =))

marian sima

Citat din: undragutz din Aprilie 25, 2017, 09:12:01 PM
Citat din: oroles din Aprilie 25, 2017, 01:59:47 PM
Inseamna ca @un dragutz habar nu are. Eu i-am dat o sticla cadou lui Romikele,

Era cu hidromel ?
Dl-e Romikele sa inteleg ca "te dopezi" ? Tinerelule.. =))

Nu e deajuns ca esti un las,mai esti si pupincurist. :zzz:

undragutz

#125
Citat din: marian sima din Aprilie 25, 2017, 09:21:28 PM

Nu e deajuns ca esti un las,mai esti si pupincurist. :zzz:

Hai sictir !
Mars de aici idiotule.

ciucur

....sorosist jegos....
....idiot rau de tot....
....hai sictir....
Asta doar in cateva ore. Cred ca ar trebui sa luati o pauza.
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

oroles

Hai potoliti-va! @un dragutz te invit sa postezi pe teme apicole si sa lasam disputele! Poti vorbi si frumos! In plus o banare nu ti-ar ajuta la nimic. Contul ti-ar fi inchis... Apiardealul s-ar mai alege cu ceva clone. La ce bun?
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

un Finut

Citat din: oroles din Aprilie 25, 2017, 01:59:47 PM
Inseamna ca @un dragutz habar nu are. Eu i-am dat o sticla cadou lui Romikele, nu sindicatului. Relatia mea cu Sindicatul e la fel ca a voastra. Deocamdata nu au aparat pe nimeni... Departe de mine orice interes. Chiar m-a amuzat la culme ce ati spus. Ce interes poate sa aiba unul cu 39 de stupi care nu traieste din stuparit?
Pai tu cu 39 de stupi ești tare! Marian are 4 stupi și doua silicoane și sa înscris in sindicat!La târg e ca un pisoi dar pe forum e viteaz.
Hai pa ca m-a bag la somn fericit ca a inceput  rapița azi un kil și patru sute.Noapte buna copii!

undragutz

Citat din: ciucur din Aprilie 25, 2017, 10:12:20 PM
....sorosist jegos....
....idiot rau de tot....
....hai sictir....
Asta doar in cateva ore. Cred ca ar trebui sa luati o pauza.

Ce-ai fi dorit sa spun unuia care il judeca pe Ilie Nastase ?
Ce-ai fi dorit sa spun unuia care toata ziua a stat pe forum si a debitat numai idiotenii si tembelisme pe acest subiect ? si spre seara sa manince rahat la maxim.
Sa-ti spuna tie, mai Ciucur, ca esti pupincurist pentru o postare care nu cred ca reclama atitudinea respectiva a lui marian sima si apoi mai stam de vorba .

marian sima

Citat din: ciucur din Aprilie 25, 2017, 10:12:20 PM
....sorosist jegos....
....idiot rau de tot....
....hai sictir....
Asta doar in cateva ore. Cred ca ar trebui sa luati o pauza.

Crede-l si tu ,il supara adevarul.
Fece spume la gura si injura pe mesageria privata.

undragutz

Citat din: un Finut din Aprilie 25, 2017, 10:21:58 PM
Hai pa ca m-a bag la somn fericit ca a inceput  rapița azi un kil și patru sute.Noapte buna copii!

De urmarit cu atentie evolutia culesului pe intreaga perioada a rapitei.
In ultimii ani  atit rapita cit si floarea soarelui au inceput cu cintare bune si foarte bune ca dupa citeva zile sa ajunga sa dea doar citeva sute de grame la zi .

marian sima

Citat din: un Finut din Aprilie 25, 2017, 10:21:58 PM
Citat din: oroles din Aprilie 25, 2017, 01:59:47 PM
Inseamna ca @un dragutz habar nu are. Eu i-am dat o sticla cadou lui Romikele, nu sindicatului. Relatia mea cu Sindicatul e la fel ca a voastra. Deocamdata nu au aparat pe nimeni... Departe de mine orice interes. Chiar m-a amuzat la culme ce ati spus. Ce interes poate sa aiba unul cu 39 de stupi care nu traieste din stuparit?
Pai tu cu 39 de stupi ești tare! Marian are 4 stupi și doua silicoane și sa înscris in sindicat!La târg e ca un pisoi dar pe forum e viteaz.
Hai pa ca m-a bag la somn fericit ca a inceput  rapița azi un kil și patru sute.Noapte buna copii!

Pot sa am si 1,5 ,fac ce vreu, despre sindicat nu ar trebui sa te frece grija,cat despre restul ,unii ca voi se faceau ca nu ma vede cand am ajuns la ei in zona,pe altul de pe stuparitul  l-am intalnit in toamna la bazarul de la cetatea Branului ,lam recunoscut din fotografii,cand m-am dus catre el mai mai sa zica ca nu e el.

Astept sa va cunosc si pe voi,binenteles daca o-ti avea vreo data curajul sa iesiti din umbra anonimatului.


marian sima

Atitudine de om civilizat.



Autor Mesaje
Offline undragutz

    Jr. Member
    **
    Mesaje postate: 132
        Vezi Profilul Mesaj Personal (Offline)

bagate-as in pizda matii de pocait
« Trimis la: marian sima : Azi la 10:13:45 p.m. »

    Răspunde
    Citat
    Şterge

pai nu-mi bag pula in gitul tau cum te prind in primul tirg.
bagami-as pula in mintea ta de pocait jegos.

marian sima

#134
jigodii nu oameni.
Acum il intreb pe Romikele,jignirile si amenintarile in spatiu virtual pot fi rezolvate azi in instanta?
Chiar trebuiesc tinute  pe forum asemenea specimene?