presa de faguri din silicon

Creat de marian sima, Martie 02, 2011, 02:47:38 PM

« precedentul - următorul »

marian sima


marian sima


marian sima


marian sima


KTA-APIDORNA - Ski

Si eu ma inscriu la o astfel de presa, am sa va las un MP, felicitari pentru reusita !!!
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

marian sima

Salutari pentru a nu deranja ma gindesc sa pun subiectul la anunturi ,dar nu stiu la ce categorie sa il introduc,nu prea se potriveste cu ce e pe la anunturi poate la rubrica Diverse.

romikele


cristicomanesti

Citat din: marian sima din Iunie 29, 2012, 09:55:46 PM
Faguri au fost spalati imediat la jet de apa rece,e mai mult de discutat pe aceasta tema producerea fagurilor e un procedeu mai complex.
Presa costa 250 RON pentru membri apiardeal si 300 RON pentru restul lumi.Poate fi facuta dupa foita clientului .
POT SA COMAND SI EU UNA? ASTEPT UN SEMN 0742020885
Multumesc!

marian sima

Ce sa fac eu acum?Lucrez in construcii cu fratele meu si un prieten,am dat lucrarile noastre din Bucuresti altor prieteni meseriasi pentru a lucra la noi in zona tocmai pentru a avea timp de albine, eu si prietenul meu (care a achizitionat si el 20 de roi) speram ca refuzind lucrarile din Bucuresti si din alte parti sa nu prea mai avem de lucru si sa ne concentram mai mult pe treburile noastre ,dar culmea sintem asaltati de lucrari la noi in zona la rude ca le vin copii din Spania si sa gaseasca frumos,la alti ca se pregatesc de nunta ,la vecini pe care pur si simplu nu ai cum sa-i refuzi,la oameni in virsta care spun veniti farmati si soba mea si reconstruit-o din nou ca sa pot sa ma incalzesc si eu la iarna.

Aceste lucrari i-mi consuma timpul construirea unei prese necesita o atentie deosebita ,am incercat sa fac una intr-o seara si nu mi-a iesit asa cum trebuie ,bani sint bani dar un client multumit face mai mult decit bani .
Eu zic ca acum nu se mai baga foite ,aveti si dv putina rabdare timpul de constructii mai dureaza putin si o sa am destul timp de prese.
Datorita faptului ca nu am avut timp sa fac prese nu am pus anuntul acolo unde dl Romikele a spus sa il pun.

Mai jos prietenul meu .

marian sima

Si roi lui.

senseiad


stefeug

acuma ca e iarna ... si prin constructii e mai putin de lucru ... se mai aude ceva cu presa din silicon?
spor in toate!

marian sima

Daca te pricepi la finisaje interioare esti primit in echipa :nod:avem de lucru :D ba mai mult am iesit din echipa ca renovez la mine doua camere ,chestia este ca atunci cind a fost cald (inainte de revelion )m-am luptat cu stupi sa ii bag la adapost ,adapostul este la etaj si luptate cu orizontali pe scari si transpira si cine crezi ca este acum racit cobza :) .

Dar asa racit dupa ce ies de la calculator ma duc sa ma apuc de prese,insa e o chestie vreau sa fac o presa care sa va acomodati cu ea si sa o dati de la unul la altul repede ,mie i-mi place ca omul sa fie multumit . :nod:

stefeug

E ok! Spor la treburi!
Asteptam noutati atunci cand vor apare!

pharaonu75

Citat din: marian sima din Ianuarie 07, 2013, 12:00:17 PM
... si cine crezi ca este acum racit cobza :) ...

Cel mai bun remediu sunt niste "impachetari cu craci"!  =))
Administreaza-ti vreo cateva si treci la munca! :hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube