presa de faguri din silicon

Creat de marian sima, Martie 02, 2011, 02:47:38 PM

« precedentul - următorul »

marian sima

Nu m-am gindit la aceasta chestie niciodata,nici nu ma deranjeaza si nici nu-mi doresc sa m-i se spuna asa fiecare se adreseaza dupa cum crede de cuviinta.

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: marian sima din Aprilie 06, 2013, 11:06:53 PM
Nu m-am gindit la aceasta chestie niciodata,nici nu ma deranjeaza si nici nu-mi doresc sa m-i se spuna asa fiecare se adreseaza dupa cum crede de cuviinta.
pot sa-ti spun si Marian direct, 9 ani diferenta nu-i asa mult, da ne mai respectam si noi...;) spor la treaba.... :hi:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

marian sima

Presa de faguri din silicon

Filmuletul promis .
Presa difera de primul model ,este realizata din tabla de aluminiu de 1,5  (madelul vechi era din foita de 1) tipul siliconului este schimbat ,acest model de presa nu mai necesita utilizarea zerului.
Ca greutate modelul vechi avea 4,700 kg ,acest model are 2,300 deci este pe jumatatea primului model ,este o presa usoara ,utila ,merge luata in pastoral ,nu necesita compresoare,racordare la reteaua de apa ,marginea inclinata a tavitei ii sporeste manevrabilitatea.

Pretul ei este de 400 ron.

marian sima

Greutatea presei.

marian sima

#229
x

marian sima

x

marian sima

x

uve

Felicitari !Cercetarea , munca si perseverenta au dat roade !
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

marian sima


marian sima

Dimensiune celula.

KTA-APIDORNA - Ski

Felicitari D-l Marian, o sa mai fac o comanda numai sa ma scap la niste bani, ca au trecut sarbatorile de acu.... :wink2: :hi:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

marian sima

#236
Astazi am facut prima extractie pe anul acesta,cateva poze cu rezultatul la prese.

marian sima

Modalitati de lucru pentru cei care au achizitionat prese de faguri.
Presa faguri (2)
Presa faguri(3)
Presa faguri (4)

uve

e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

Marius-ursulakhe

Domnule marian ce dimensiuni are presa dumneavoastra?