Bun venit pe Apiardeal.ro!

Creat de APIARDEAL, Iunie 29, 2010, 11:02:10 AM

« precedentul - următorul »

remus_m

buna ziua,
sunt un potential viitor apicultor, pentru moment, in cautare de informatii si sfaturi pentru start.
se pare ca am nimerit bine.
:hi:
remus_m

pharaonu75

Bun Venit!

Ai nimerit foarte bine, pentru ca ai ce citi si ce invata de aici!
Si ai si de la cine, pentru ca avem printre noi apicultori de clasa!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

De ziua poetului nostru national, am ajuns la 276 useri on-line!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mape 48-petru manea

si se mai spune ca poporul nostru este incult  :razz:

D006

si astfel Apiardeal a detronat stuparitul !!!!

Kov iulian

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 19, 2012, 05:48:06 PM
si astfel Apiardeal a detronat stuparitul !!!!

Apiardealul are cateva puncte forte in fata forumului Stuparitul.
-Atmosfera prietenoasa, relaxata.
-Platforma forumului ( SMF ) care e mult mai eleganta ca cea phpBB de pe Stuparitul .

pharaonu75

Mai spune, mai spune, ca imi place! =)) =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

Nu nu vreau sa laud pe nimeni, dar echipa tehnica parca e un pic mai profesionista ca in partea cealalta.

pharaonu75

Si noi si ei cautam sa ne facem cat mai bine datoria!
Userii sunt cei care aleg, cei care decid, cei care fac diferenta!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Nica Schirod

Bună ziua şi bine v-am găsit. Mai întâi vă rog să nu vă supăraţi pe mine, dacă voi greşi pe undeva, până mă voi obişnui cu forumul acesta pe care îl respect şi tot odată pe cei ce au decartat materie cenuşie pentru ca noi să putem şi interacţiona unii cu alţii şi să putem învăţa de la cei cu multă experienţă şi nu sunt egoişti, ci împart şi altora din experienţa lor. Şi în continuare zic: Dumnezeu să vă binecuvinteze pentru tot ce face-ţi, să vă de-a multă sănătate şi bucurie şi tot ce vă doriţi să se împlinească în familiile dumneavoastră şi nu numai!
-Dacă nu putem să fim buni, să încercăm să fim măcar politicoşi. (Nicolaie Steinhardt)

orbanstefan64


pharaonu75

Bine ai venit nea Nică!! :hi:
De unde esti?
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Nica Schirod

#147
Sunt bănăţean în ţoalele mele, din PESAC jud. TIMIŞ, am 67 de ani, sunt handicapat locomotor,  acuma la anii mei am rămas cu hobyul/plăcerea de albinuţe, am vreo patruzeci şi ceva de familii, care încet dar sigur, îmi ajută la sănătatea, liniştea şi răbdarea de care au nevoie cred că toţi.
Încă odată vă mulţumesc foarte frumos pentru primirea făcută şi încă odată cred că Dumnezeu vă va răsplăti pentru comportamentul frumos.
O seară frumoasă.
-Dacă nu putem să fim buni, să încercăm să fim măcar politicoşi. (Nicolaie Steinhardt)

pharaonu75

Un nou record stabilit astazi de Apiardeal: 281 useri on-line!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

PricopArthur

Citat din: Kov iulian din Ianuarie 19, 2012, 10:19:10 PM
Nu nu vreau sa laud pe nimeni, dar echipa tehnica parca e un pic mai profesionista ca in partea cealalta.
Domnule Kov iulian, in primul rand felicitari pentru ceeace faceti!
In ce priveste forumul apiardeal, el a inceput sa devina un forum cu adevarat cand pe stuparitul adminii tratatu apicultorii de sus, stergand postari,... nu imi cereti sa imi amintesc.
Apoi o echipa cu adevarat profesionista a schimbat fata forumului.
Felicitari pentru ceeace au realizat!
Miere multă şi inimă curată!